CONCEPT MNV4645

Cena:
549,00 €

Pôvodná cena 559,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Umývačka riadu vstavaná si šírkou 45 cm CONCEPT MNV4645 zaručene prekvapí svojimi modernými funkciami. Zaraďuje sa do úspornej energetickej triedy A+++, s ktorou budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Všetky jej funkcie a programy sú vytvorené tak, aby využívali len skutočne potrebné množstvo vody a energie bez zbytočného plytvania. Kapacita umývačky je na 10 obedových súprav. Disponuje dvomi košmi, zásuvkou na príbory. Jej max. hlučnosť dosahuje iba 44 dB, takže vás iste nebude nikdy rušiť nadmerným a nepríjemným hlukom. Umývačku môžete pripojiť na studenú, alebo teplú vodu do 60°C. Pre vašu zaneprázdnenosť môžete odložiť štart umývacieho programu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Energetická trieda A+++

Energetická trieda ako taká označuje skupinu podľa energetickej náročnosti prevádzky spotrebiča. V praxi to znamená, že výrobok zaradený do skupiny A spotrebuje menej elektrickej energie a jeho prevádzka je lacnejšia ako ten, ktorý je v skupine B. Energetická trieda A+++ je najlepšia na trhu. Hlučnosť umývaky je len 44 dB.

Múdrejšia ako by ste čakali

Umývačka je vybavená automatickým programom, ktorý už po prvom opláchnutí riadov zistí, aké sú riady špinavé. Vďaka tejto šikovnej funkcii sama upraví dĺžku a intenzitu samotného umývania, aby bol výsledok dokonalý. Odložený štart umývania je v dnešnej dobe pri umývačkách už štandardnou záležitosťou. Pri tomto modeli si môžete ľubovoľne vybrať odloženie umývania od 1 - 24 hodín. Ak ste zvykli mať čisté riady pripravené na raňajky a umývate ich cez noc, tak Vás iste poteší, že pri odloženom štarte sa automaticky vypína zvuková signalizácia.

InoxTouch

Ide o pokročilý typ dotykového ovládania. Tlačidlá sú komfortne veľké a tým aj prehľadné, takže Vašu umývačku bude môcť púšťať aj manžel. Senzory sú pod nerezovými tlačidlami naviac citlivejšie ako pod plastovými, takže ovládanie umývačky je o to ľahšie. Absencia záhybov a vystupujúcich prvkov Vám naviac zaručia aj ľahšiu údržbu.

Turbosušenie

Turbosušenie je založené na prítomnosti dvoch aktívnych ventilátorov, kde jeden fúka do priestoru umývačky a druhý nasáva vlhký teplý vzduch. Prirodzene týmto spôsobom môže voda skondenzovať. Ale tento fakt je vyriešený odvodom vody do spodnej časti umývačky a následne odtokovou hadicou preč. Nemusíte sa báť, že by Vám táto vlhkosť akokoľvek poškodila linku a riady sú dokonale suché.

Zosilnený materiál košov

Drôty, z ktorých sú koše vyrobené, sú širšie ako zvyčajne. To Vám zaistí lepšiu manipuláciu s košom, napríklad pri vyberaní riadov. Kôš sa naviac aj pri väčšej záťaži nijako neprehýba a Vaše riady sa nepohnú z miesta. Ďalším prvkom, ktorý Vám uľahčí život, je variabilná príborová zásuvka. Ak potrebujete umyť rozmernejšiu nádobu, džbán, vázu…… jednoducho môžete príborovú zásuvku presunúť a vznikne Vám väčší priestor v hornom koši, kam umiestnite takmer čokoľvek. Ťažko budete hľadať riady, ktoré by sa nevošli.

Dávkovač typu SLIDE

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta dostala do priestoru umývačky. S novým dávkovačom typu "SLIDE" už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí "do strany" a po dokončení programu Vás čaká dokonalý výsledok.

FloorLight

Táto komfortná kontrolka prevádzky Vás udrží v obraze, a to aj pri plne integrovanej umývačke vo vašej kuchyni. Kontrolka počas priebehu cyklu svieti priamo na zem. Po ukončení umývacieho programu Vás upozorní blikaním. Budete mať tak stály prehľad, či Vaša umývačka stále pracuje. Táto luxusná umývačka od Conceptu naviac ukrýva aj ďalší benefit. Je vybavená aj vnútorným osvetlením. Budete mať dokonalý prehľad o každom kúte umývačky a vždy perfektne uvidíte na dokonalý výsledok umývania.

AQUAstop

AQUAstop čiže Double safety systém - dvojité istenie úniku vody. Je dôležitým prvkom ukazujúcim na kvalitu umývačky. Skladá sa z dvojitej steny hadice a čidla AQUAstop, ktoré kontroluje, či voda neuniká, kam nemá. Ak taká situácia nastane, čidlo zastaví prevádzku umývačky a uzavrie prívodný ventil.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 45 cm
iTyp displeja: LED
Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 205 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 8,5 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Model: MNV4645
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,3 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 37 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 hadice

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,3 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 8,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 205 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: MNV4645

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore