Concept MT5523


Vstavaný displej: Áno, Počet programov: 5, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Áno, Vnútorný objem: 23 L, Výkon grilu: 1000 W, Integrované hodiny: Áno,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Concept MT5523 v čiernej farbe s nerezovými gombíkmi s objemom 23 litrov a maximálnym výkonom 800 W. Priemer otočného taniera je 27 cm. Ponúka 5 rôznych úrovní výkonu a funkcie: rozmrazovanie, ohrev, varenie, gril+ mikrovlný ohrev, časovač a automatické vypnutie. Má aj 8 prednastavených programov a funkciu detský zámok. Ovládanie pomocou tlačidiel a otočného kolieska, otváranie pomocou madla. Nechýba zvuková signalizácia a vnútorné osvetlenie. Jednoduché čistenie vnútorného priestoru, vďaka nepriľnavému povrchu. Hmotnosť mikrovlnky je cca 14 kg. Rozmery (VxŠxH):29,3 x 48,5 x 37,4 cm.

Concept MT5523

Voľne stojaca mikrovlnná rúra je vhodným pomocníkom do každej domácnosti. Umožní vám rýchlo zohriať alebo rozmraziť potraviny. Disponuje základnými funkciami ohrevu a rozmrazovania. Vnútorný priestor mikrovlnnej rúry má objem 23 litrov a zmestí sa do neho otočný tanier s priemerom 27 cm. Má nadčasové čierne prevedenie, ktoré dopĺňa otočný gombík v nerezovom prevedení. Čas ohrevu sa zobrazí na displeji. Pre pohodlnejšie otváranie je vybavená madlom.

  • 5 programov + 8 prednastavených funkcií: ohrev, varenie, rozmrazovanie, grilovanie (až 1000 W), grilovanie + mikrovlný ohrev 

Jednoduché čistenie

Vnútorný povrch mikrovlnky je ošetrený nepriľnavou úpravou. Nečistoty zachytené na povrchu jednoduchšie odstránite. Na ukončenie ohrevu vás upozorní zvuková signalizácia. Nechýba ani detská poistka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 5
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 23 L
Výkon grilu 1000 W
Integrované hodiny Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MT5523

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené