Concept OPK-4160

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 37 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Maximálny výkon odsávania: 568 m3 Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Concept OPK-4160 v nerezovej farbe je zaradený do energetickej triedy C. Vyrobený je v dizajne čierne sklo, so šírkou 60 cm je vybavený dotykovým ovládaním. Má jednoduchú obsluhu s 3 rýchlosťami odsávania, LED osvetlenie 2 x 1,5 W osvetlí pracovnú plochu pod digestorom. Odsávanie je pri ňom možné priamo do komína, alebo môžete využiť aj recirkuláciu. Maximálny výkon odsávania dosahuje 568 m³/hod. Priemer odťahu je 150 mm. Digestor Concept OPK-4160 je vybavený spätnou klapkou a 2 kovoovými filtrami proti mastnotám.

 

 

Výkon digestora

Výkon digestora Concept OPK-4160 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum.  Digestor ponúka 3 stupne nastavenia výkonu. Vo vašej kuchyni tento odsávač pár odteraz uľahčí varenie. Maximálny výkon odťahu dosahuje 568 m³/h. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má povrchové prevedenie z nerezu a čierneho skla. Dotykové ovládanie je veľmi jednoduché a zabezpečí vám maximálny komfort obsluhy. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek. 

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový CONCEPT 61990077 ( nie je súčasťou balenia ), ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 568 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept OPK-4160

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zuzana

13. 2. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

digestor funguje super