Concept OPK3060ss

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
66,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,34 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Concept OPK3060ss v celo nerezovom prevedení je zaradený v energetickej triede B. Montáž digestora je možná s odťahom alebo s recirkuláciou. Tlačidlové ovládanie, umiestnené v prednej časti ponúka 3 nastaviteľné stupne výkonu. Maximálny výkon odsávania dosahuje 345 m³/h. pri hlučnosti 63 dB. Osvetlenie varnej plochy je zabezpečené pomocou 2 x LED. Digestor Concept OPK3060ss je vybavený 2 kovovými filtrami pre zachytávanie mastnoty. Priemer odťahu: 150 mm. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Elica FLAT GLASS IX/A/60 Elica FLAT GLASS IX/A/60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový digestor Elica FLAT GLASS IX/A/60 v nerezovom prevedení má elegantný dizajn v kombinácii so sklom, vďaka čomu zapadne takmer do každej domácnosti. Jeho šírka je 60 cm a sací výkon dosahuje maximálne 365 m³/hod. Tento digestor Elica FLAT GLASS IX/A/60 má dve LED svietidlá, ktoré sú šetrné a pritom dostatočne osvetľujú pracovnú plochu. Odsávač ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávania, pričom hlučnosť pri najväčšej rýchlosti je iba 62 dB. Mastnotu zachytáva hliníkový tukový filter. Prevádzka digestora je možná s odťahom do koníma s priemerom odsávacej rúry 150 mm alebo s recirkuláciou s použitím vhodného uhlíkového filtra. Trieda energetickej účinnosti je D.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Maximálna hlučnosť: 62 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 365 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkon digestora

Výkon digestora Concept OPK3060ss by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Digestor ponúka 3 stupne nastavenia výkonu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 345 m³/h. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 68 – 70 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má celé povrchové prevedenie z nerezu. Tlačidlové ovládanie je veľmi jednoduché a zabezpečí vám maximálny komfort obsluhy. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek. V balení sú 2 kovové tukové filtre, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu.

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový filter 61990257 (potrebné sú 2 kusy), ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 - 4 mesiace.

Ľahšie už to byť nemôže

Tukový filter z Vášho odsávača môžete jednoducho vložiť do umývačky a spustiť štandardný program, bude ako zo škatuľky. Pokiaľ nemáte momentálne prístup k umývačke, tak bohato postačia aj šikovné ruky a jarová voda.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 63 dB
Maximálny výkon odsávania: 345 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 345 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 70 cm
Výška komína (min.): 40 cm
Výška komína (max.): 78 cm
Vhodný uhl. filter: 665732
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 96 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 6,3 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 63 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 32,4 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: OPK3060SS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore