Concept OPK4860ss

Zobraziť


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 524 m3, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Materiál: Nerez, Počet rýchlostí: 3, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 83 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info


Cena 79,99 €

Zľava 16 % z predchádzajúcej ceny: 94,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Komínový digestor Concept OPK4860ss v celo nerezovom prevedení je zaradený v energetickej triede C. Tlačidlové ovládanie, umiestnené v prednej časti ponúka 3 nastaviteľné stupne výkonu. Maximálny výkon odsávania dosahuje 524 m³/h. pri hlučnosti 62 dB. Osvetlenie varnej plochy je zabezpečené pomocou 2 x LED. Digestor Concept OPK4860ss je vybavený 2 kovovými filtrami pre zachytávanie mastnoty. Priemer odťahu: 150 mm. Šírka 60 cm.

 

 

Výkon digestora

Výkon digestora Concept OPK4860ss by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Digestor ponúka 3 stupne nastavenia výkonu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 524 m³/h. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 68 – 70 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má celé povrchové prevedenie z nerezu. Tlačidlové ovládanie je veľmi jednoduché a zabezpečí vám maximálny komfort obsluhy. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek. V balení sú 2 kovové tukové filtre, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu.

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový filter 61990258 (potrebné sú 2 kusy), ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 - 4 mesiace.

Ľahšie už to byť nemôže

Tukový filter z vášho odsávača môžete jednoducho vložiť do umývačky a spustiť štandardný program, bude ako zo škatuľky. Pokiaľ nemáte momentálne prístup k umývačke, tak bohato postačia aj šikovné ruky a jarová voda.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 62 dB
Maximálny výkon odsávania 524 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Concept OPK4860ss

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Iveta

9. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • cena
  • výkon
  • ----

vzhľadom na cenu a výkon nieje hlučný takže spokojnosť


Ján

15. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Dobrá cena, pekný dizajn, nevyskúšané, teda funkčnosť nehodnotím.

Dobrá cena, pekný dizajn, nevyskúšané, teda funkčnosť nehodnotím.


Dana

28. 10. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkčný
  • jednoduché ovládanie
  • osvetlenie digestoru - studené svetlo