Concept PDV7260bc

  • Doprava zadarmo

Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Výška: 9 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 51,50 cm. Viac info


Cena 198,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Concept PDV7260bc zo špeciálneho tvrdeného skla so 4 horákmi (z toho 1 Wok) a 2 masívnymi liatinovými mriežkami. Ovládací panel je umiestnený vpredu uprostred. Zapaľovanie horákov je elektronické, prostredníctvom 4 ovládacích gombíkov. Horáky sú vybavené bezpečnosnou poistkou proti úniku plynu. Varná doska Concept PDV7260bc disponuje termopoistkou, ktorá vďaka elektromagnetu kontroluje prívod plynu. Farba: čierna.

WOK horák

WOK horák vytvára špecifický plameň, ktorý smeruje výkon na stred panvice. Ocenia ho najmä milovníci ázijských špecialít, pretože je vhodný ako na prípravu čínskych jedál, tak aj ďalších pokrmov, ktoré vyžadujú prudké opraženie.

Dokonalá bezpečnosť

Plynová varná doska Concept PDV7260bc je vybavené termopoistkou, vďaka ktorej budete môcť pokojne spať. Termopoistka vďaka elektromagnetu kontroluje prívod plynu. Pokiaľ by sa vám nepodarilo zapáliť plameň, termopoistka sa neohreje a do 3 sekúnd automaticky odpojí prívod plynu do platne, aj napriek tomu, že je kohútik pustený.

Liatinové mriežky

Doska je vybavená masívnymi liatinovými mriežkami, ktoré zaručia perfektnú stabilitu hrnca. Na prvý pohlaď vyzerá, že sú mriežky spojené do jednej veľkej plochy. V skutočnosti sú z dvoch kusov pre ľahšiu údržbu. Vďaka pokrytiu celej plochy dosky je potom manipulácia pri presune hrncov z jednej platne na druhú oveľa ľahšia.

Ovládacie gombíky

Ovládacie gombíky sú umiestnené vpredu uprostred. Majú presne takú veľkosť, aby bolo nastavenie intenzity plameňa čo najpresnejšie. Gombíky je možné miernou silou a zároveň jednoducho oddeliť čo vám uľahčí jednoduché čistenie dosky aj pod gombíkmi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklenené
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Concept PDV7260bc

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michal

26. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dizajn
  • Cena
  • Kvalita
  • Zatiaľ nič

Za tu cenu príjemný priemerná kvalita výrobku páčia sa nám tie rošty