Concept PO2020 Hot&Cool Perfect Skin


Vodotesný: Nie, Peeling: Nie, Lifting: Nie, Typ pleti: všetky typy pleti,


Cena 69,00 €

1,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prístroj na starostlivosť o pleť Concept PO2020 Hot&Cool Perfect Skin vám umožní dopriať si relaxačnú kozmetickú terapiu priamo u vás doma. Vďaka striedaniu chladu a tepla uvoľňuje, upokojuje pokožku a napomáha k vstrebávaniu prípravkov na starostlivosť o pleť. Ponúka 2 režimy: Hot a Cool. Vibrácie sa postarajú o príjemnú masáž vašej tváre. Prístroj je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou s dobíjaním pomocou USB kábla. Farba: perleťovo biela + rosegold.

 

Prístroj na starostlivosť o pleť Concept PO2020 Hot&Cool Perfect Skin

 • Relaxačná kozmetická terapia
 • Striedanie chladu a tepla
 • Uvoľňuje, upokojuje, napomáha k vstrebávaniu prípravkov na starostlivosť o pleť
 • 2 režimy: Hot (42 °C), Cool (6 °C)
 • Vibrácia
 • Svetelný indikátor
 • Nabíjanie: indukčná nabíjačka, USB kábel
 • Automatické vypnutie po 2 minútach
 • Li-Ion batéria
 • Doba nabíjania: 5-7 h
 • Farba: perleťovo biela + rosegold

Zdravšia a žiarivejšia pleť

Chcete si užiť relaxačnú kozmetickú terapiu v pohodlí svojho domova? Prístroj Concept PO2020 Hot&Cool Perfect Skin je skvelým pomocníkom pre vašu dennú starostlivosť o pleť. Vďaka striedaniu chladu a tepla uvoľňuje a upokojuje pokožku a zároveň napomáha k lepšiemu vstrebávaniu kozmetických prípravkov. Stlačením jedného tlačidla zmeníte za pár sekúnd teplotu na pracovnej ploche zo 6 °C na 42 °C. V kombinácii s vibračnou technológiou, ktorú je možné aktivovať v režime Hot aj Cool, si môžete dopriať príjemnú masáž a zlepšiť krvný obeh v oblasti tváre. Prístroj je vhodný pre každodenné používanie a pre všetky typy pleti. Doprajte si luxusné ošetrenie s týmto šikovne vymysleným prístrojom a získajte zdravšiu a žiarivejšiu pokožku.

Tepelná terapia

Tepelná terapia prináša blahodarné účinky pre vašu pleť a mala by začínať pravidelnou starostlivosťou o pokožku tváre. Prístroj Hot & Cool PO2020 sa za okamih zahreje na 42 °C. Teplo napomáha k otvoreniu pórov, zvyšuje krvný obeh v oblasti tváre a uvoľňuje tvárové svaly. Na odlíčenú pokožku naneste váš obľúbený krém alebo sérum. Aktivujte režim Hot alebo Hot + vibrácie pre príjemnú masáž, a jemne prechádzajte prístrojom po tvári a krku. Otvorené kožné póry lepšie absorbujú dôležité látky z kozmetických prípravkov. Výsledkom bude krásne uvoľnená a hĺbkovo vyživená pokožka. Pokiaľ potrebujete pleť dôkladne vyčistiť, doprajte si tepelnú terapiu pred použitím čistiaceho prístroja.

Účinok chladu

Chlad má upokojujúce účinky, a preto sa režim Cool odporúča používať ako záverečný krok ošetrenia pleti. Prístroj sa za okamih ochladí na 6 °C, čo vedie k stiahnutiu kožných pórov. Rýchle schladenie napomáha k udržaniu prirodzenej vlhkosti a pružnosti pokožky, eliminuje kruhy pod očami a podporuje detoxikáciu pleti. Je vhodný tiež pre osoby s citlivou pokožkou, ktorá má sklony k začervenaniu. Pôsobenie chladu pokožku upokojí a navráti do normálneho stavu.

Optimálny čas používania

Prístroj pre starostlivosť o pleť Hot & Cool PO2020 je vybavený funkciou automatického vypnutia, vďaka ktorej sa vypne po 2 minútach prevádzky. Postráži vám teda optimálnu dobu potrebnú k ošetreniu pleti a zároveň bráni pred nechceným vybitím.

Príjemná manipulácia

Prístroj je ľahký a perfektne padne do ruky. Je vybavený kvalitnou integrovanou Li-Ion batériou s indukčným nabíjaním cez USB kábel. Svetelný indikátor vám poskytuje prehľad o nastavenom režime a zároveň vás upozorní na nutnosť dobitia.

Luxusný dizajn

Prístroj pre starostlivosť o pleť Hot & Cool PO2020 je spracovaný v luxusnom bielom prevedení, ktoré je doplnené o elegantné prvky vo farbe rosegold. Je súčasťou dizajnovo zladenej rady Perfect Skin, ktorá zahŕňa najvyššie modely pre starostlivosť o vašu pleť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vodotesný Nie
Peeling Nie
Lifting Nie
Typ pleti všetky typy pleti

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept PO2020 Hot&Cool Perfect Skin

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené