Concept PP6506s


Kapacita bubna: 6 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 41.6 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 319,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

6,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená slim práčka Concept PP6506s v bielej farbe s hĺbkou 41,6 cm disponuje kapacitou bubna pre pranie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1000 ot./min. pri hlučnosti 76 dB pre pranie 61 dB. Ponúka 15 pracích programov. K dispozícii je aj možnosť odloženia štartu , polovičnej náplne a detský zámok. Ovládací panel je v českom jazyku.

Concept PP6506s

Spredu plnenú slim práčku Concept PP6506s vďaka úsporným rozmerom s hĺbkou len 41,6 cm umiestnite aj do menších kúpeľní. Kapacita bubna pre pranie je 6 kg bielizne s maximálnymi otáčkami odstreďovania 1000 ot./min. pri hlučnosti 76 dB pre pranie 61 dB. Ponúka 15 pracích programov. K dispozícii je aj možnosť odloženia štartu, polovičnej náplne a detský zámok. Práčka je vybavená elektronickým displejom a otočným voličom pre rýchlu voľbu pracieho programu.

Antialergénna starostlivosť

Práčka je vybavená antialergénnym programom, ktorý umožňuje nastaviť špeciálne prídavné miešanie horúcou vodou. Vďaka tomu odstráni z vašej bielizne všetky zvyšky pracieho prostriedku a aviváže, ktoré by mohli na citlivej pokožke spôsobiť alergickú reakciu. Je vhodný nielen pre alergikov, ale tiež na pranie detského oblečenia a spodnej bielizne.

Funkcia polovičného plnenia

Táto funkcia sa spustí automaticky, ak naplníte bubon menej ako do polovice. Počas tohto programu práčka zníži spotrebu energie až o 50 % a súčasne výrazne zníži spotrebu vody a skráti dĺžku programu, takže bielizeň budete mať vypranú za oveľa kratšiu dobu.

Automatické váženie bielizne

Pred zahájením pracieho cyklu práčka automaticky určí hmotnosť vloženej bielizne a na základe zistenej informácie vypočíta optimálnu dobu prania a spotrebu vody. Vďaka tomu môžete docieliť výraznú úsporu vody aj energie v momente, kedy nemáte práčku úplne naplnenú.

Funkcia odloženého štartu

Práčka je vybavená funkciou odloženého štartu, vďaka ktorej môžete posunúť začiatok pracieho cyklu. Jednoducho si tak prispôsobíte koniec prania podľa vlastných potrieb, napr. na dobu vášho príchodu z práce alebo ranného vstávania.

Ochrana proti pretečeniu

Práčka je opatrená automatickým systémom ochrany proti pretečeniu, ktorá stráži stav vody vo vnútri spotrebiča. Pokiaľ dôjde k poruche, vypúšťacie čerpadlo sa automaticky zapne a zabráni úniku vody z práčky von. Vďaka tejto funkcii už nemusíte mať strach, že vytopíte susedov.

Detská poistka

Práčka je vybavená detským zámkom, ktorý zabráni nechceným zmenám v programe pri stlačení tlačidiel v priebehu prania vašimi malými pomocníkmi. Detský zámok sa s ukončením programu automaticky deaktivuje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1000 ot./min.
Počet programov 15
Maximálna hĺbka 41.6 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept PP6506s

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené