Concept RE1010


Ryžovar, Príkon: 350 W, Celkový čistý objem: 0,6 l, Rôzne druhy ryže, Ochrana proti vyvar. vody, Automatické vypnutie, Zabezp. proti prehriatiu, Farba: strieborná. Viac info


Cena 21,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 22,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,44 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Pripravujte ryžu v tomto spoľahlivom a plne automatickom ryžovare Concept RE1010. Ryžovar sa postará o dokonalú prípravu akéhokoľvek typu ryže. S objemom nádoby 0,6 l nakŕmite aj štvorčlennú rodinu. Stačí odmerať správne množstvo ryže a vody, zapnúť hrniec a je hotovo. Pre vašu lepšiu kontrolu je hrniec opatrený sklenenou pokrievkou s otvorom pre únik páry.

Concept RE1010

Plne automatický ryžovar  Concept RE1010 sa postará o dokonalú prípravu akéhokoľvek typu ryže. S objemom nádoby 0,6 l nakŕmite aj štvorčlennú rodinu. Stačí odmerať správne množstvo ryže a vody, zapnúť hrniec a je hotovo. Pre vašu lepšiu kontrolu je hrniec opatrený sklenenou pokrievkou s otvorom pre únik pary.

Ryža na mieru vašej chuti

Súčasťou základnej výbavy ryžovaru je aj praktická odmerka, vďaka ktorej určíte správne dávkovanie. Obecne platí, že na 1 odmerku ryže pripadá 1,5 odmerky vody. Výslednú chuť a vôňu môžete vylepšiť pridaním obľúbených byliniek a korenia.

Teplá ryža funkciou Warm

Po dokončení varenia sa hrniec automaticky prepne do zahrievacieho režimu Warm. Ryžu tak uchováte teplú po dobu až 8 h pre každého oneskorenca alebo kým sa vám dovarí hlavný chod.

Ľahké čistenie

Vďaka nepriľnavému povrchu vnútornej nádoby sa ryža počas varenia nepripaľuje. Nádoba je vyberateľná, takže aj následné čistenie hrnca je veľmi rýchle a jednoduché. Ryžovar je vybavený bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu a proti nechcenému zapnutiu bez vnútornej nádoby. Je vybavený protišmykovými nožičkami, ktoré zaistia perfektnú stabilitu počas práce a praktickými úchytmi pre prenášanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 0.6 L
Príkon 350 W
Ochrana proti vyvar.vody Áno

Hodnotenie

3,0 / 5

2 recenzie Concept RE1010

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

otto

17. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJozef

18. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené