Concept RE2020

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Ryžovar a parný hrniec CONCEPT RE2020 v jednom spotrebiči ponúka jednoduchú prípravu ryže a zároveň zdravé varenie v pare. Vnútorná nádoba s objemom 1,5 l je vyberateľná. Má nepriľnavý povrch s jednoduchou údržbou. Funkcia Warm udrží ryžu teplú po dobu 8 hodín. Pre bezpečnosť je ryžovar CONCEPT RE2020 vybavený bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu. Dodávané príslušenstvo: odmerka, lyžica na ryžu, podložka pre varenie v pare.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

SOLIS 979.30 je prístroj na prípravu ryže, v ktorom vďaka hlbokému parnému košu môžete pripravovať aj zeleninu či ryby a všetky pokrmy si zachovajú vitamíny a zdraviu prospešné látky. S objemom 1,2 l môžete pripraviť 6 šálok ryže, k dispozícii máte niekoľko programov, pre varenie svetlej i hnedej ryže a samostatné varenie v pare. Veľmi jednoduché ovládanie pomocou LED displeja a praktické prvky ako otváranie nádoby prostredníctvom tlačidla umiestneného na madle a výklopného veka sú veľkým plusom. Ryžovar disponuje možnosťou odloženého štartu až na 15 hodín, a tiež funkciou Keep Warm s automatickým zapnutím, ktorá pokrm udrží teplý po dobu 10 hodín. Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby sa ľahko čistí, parný kôš je vyrobený z nerezovej ocele a možno ho umývať v umývačke riadu.

Základné parametre

  • Celkový čistý objem: 1,2 L
  • Príkon: 500 W
  • Ochrana proti vyvar.vody: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kombinácia ryžovaru s parným hrncom

Ryžovar CONCEPT RE2020 je multifunkčný pomocník, ktorý v sebe kombinuje ryžovar a parný hrniec. Je ideálny na prípravu chutnej ryže. Zároveň dokáže pripraviť aj chutné pokrmi na pare ako je napríklad zelenina, či ryby. Tie si zachovajú svoje drahocenné výživové hodnoty. Za jedálenským stolom zaručí samé spokojné tváre.

Príprava chutnej ryže

Ryžovar má praktickú nádobu s objemom 1,5 l, ktorá umožňuje prípravu ryže aj pre veľkú rodinu. Súčasťou základnej výbavy spotrebiča je praktická odmerka pre správne dávkovanie ryže a vody, alebo iných ingrediencií pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

Parné varenie

Ako je už všeobecne známe parné varenie je jedným z najzdravších spôsobov prípravy pokrmov. Prináša so sebou výhody ako varenie bez tuku. Výsledkom takéhoto varenia bude chutný pokrm, ktorý si zachová svoju výbornú chuť, farbu a dokonca aj vitamíny a živiny. Stačí pridať do vody preferované bylinky pre zvýraznenie  a dochutenie pripravovaných jedál. V parnom koši je možné pripraviť si okrem zeleniny aj ryby alebo domáce knedle či parené buchty.

Funkcia Warm

Potom ako je varenie ukončené sa hrniec automaticky prepne do zahrievacieho režimu WARM, ten dokáže udržať pripravenú ryžu alebo iný pokrm až po dobu 8 hodín teplú. Táto funkcia vám pomôže servírovať hlavný chod vždy teplý.

Bezpečná manipulácia s jednoduchou údržbou

Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby zabezpečí, že sa ryža počas varenia nepripáli. Zároveň je nádoba jednoducho odnímateľná a tým pádom je jej udržiavanie v čistote veľmi jednoduché a praktické. Ryžovar je vybavený aj bezpečnostnou poistkou, ktorá zabraňuje nechcenému zapnutiu nádoby. Protišmykové nožičky zabezpečujú dokonalú stabilitu spotrebiča. A na záver praktické úchyty ponúkajú jednoduchú možnosť premiestňovania ryžovaru.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový čistý objem: 1,5 L
Príkon: 650 W
Ochrana proti vyvar.vody: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
Zabezp. proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti vyvar.vody: Áno
Rôzne druhy ryže: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 290 mm
Výška: 270 mm
Hmotnosť: 2400 g
Hĺbka: 273 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: podl.na varenie v pare

Dizajn

Celkový čistý objem: 1,5 L

Energetické údaje

Príkon: 650 W

Funkcie

Automatické vypnutie: Áno

Ergonómia

Protišmykové podložky: Áno

Ostatné

Kód produktu: RE2020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore