Concept RK0070


Materiál: keramika, Zvuková signalizácia: Nie, Príkon: 1200 W, Nastaviteľná teplota: Nie, Objem: 1500 ml,


Cena 39,90 €

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktická a dizajnovo prepracovaná rýchlovarná kanvica Concept RK0070 sa stane ozdobou každej kuchyne. Je vyrobená z kvalitného keramického materiálu a ponúka objem 1,5 l, vďaka čomu si pripravíte až 6 šálok vášho obľúbeného horúceho nápoja. Oceníte veľký plniaci otvor a veko s praktickým zaistením proti vypadnutiu. Kanvica disponuje dvojnásobným bezpečnostným systémom a skrytým výhrevným telesom.

Keramická rýchlovarná kanvica Concept RK0070

 • Maximálny objem 1,5 l (pre prípravu až 6 šálok)
 • Zaistenie veka proti vypadnutiu pri nalievaní do šálok
 • Veľký plniaci otvor
 • Skryté vyhrievacie teleso
 • Svetelná kontrolka prevádzky v spínači
 • Otočný 360° stredový konektor
 • Gumové protišmykové nožičky
 • Priestor pre uskladnenie sieťového kábla v podstavci
 • Dvojnásobné bezpečnostné istenie
 • Príkon: 1000 - 1200 W
 • Farba: biela

Pre modernú aj vidiecku kuchyňu

Rýchlovarná kanvica Concept RK0070 oslní na prvý pohľad svojim jedinečným dizajnom. Elegantné biele prevedenie dopĺňa moderný vzor, ktorý pridáva kanvici na originalite. Svoje miesto si nájde doslova v každej kuchyni - v modernom aj vidieckom štýle. S objemom 1,5 l pohodlne obslúži celú rodinu. Jej hlavnou prednosťou je, že ju môžete využívať tiež ako klasickú kanvičku a servírovať v nej svoje obľúbené nápoje priamo na stôl.

Poctivá keramika

Kanvica je vyrobená z kvalitnej, veľmi odolnej a zdravotne nezávadnej keramiky, ktorá vyniká ľahkou a rýchlou údržbou. Uvarená voda je bez zápachu a vďaka keramickému materiálu, ktorý skvele izoluje teplo, sa v kanvici udrží dlho teplá.

Komfortné ovládanie

Kanvica je opatrená odnímateľným keramickým vekom s praktickým zaistením proti vypadnutiu, ktoré oceníte nielen pri plnení vodou, ale tiež počas údržby. Skryté vyhrievacie teleso zamedzuje usadzovaniu nečistôt. Praktický je aj otočný podstavec s úložným priestorom pre kábel, na ktorý môžete kanvicu postaviť z akéhokoľvek uhla.

Dvojnásobné bezpečnostné istenie

Kanvica je vybavená dvojnásobným bezpečnostným systémom. Ten vám zaručí, že sa kanvica automaticky vypne po dosiahnutí bodu varu a tiež pokiaľ ju omylom zapnete prázdnu, takže nedochádza k jej poškodeniu. Hlavný spínač slúži súčasne ako kontrolka prevádzky, ktorá sa rozsvieti vždy, keď je kanvica zapnutá. Nechýbajú ani protišmykové nožičky pre zaistenie väčšej stability.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál keramika
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 1200 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1500 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept RK0070

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené