Concept RK3180

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 74,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Dopravu máte zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Rýchlovarná kanvica Concept RK3180 vyrobená z kvalitného nerezu, ako aj značkový britský konektor Strix, predĺžia životnosť kanvice. S príkonom 2000 - 2400 W je s prípravou vody hotová v priebehu niekoľkých sekúnd. Požadovanú teplotu na kanvici si môžete regulovať podľa vlastnej potreby priamo na držadle. Voľba teplôt: od 50 °C - 100 °C. Zvuková signalizácia - kanvica pípne pri vložení na podstavec a pri dosiahnutí nastavenej teploty. Naviac teplotu môžete nastaviť po 5°C krokoch. Manipulácia s kanvicou je úplne jednoduchá. Určite využijete aj funkciu Keep Warm, ktorá udržuje požadovanú teplotu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 33 %

Služby k produktu

Hore

Zvážte aj tento produkt

Kvalitná rýchlovarná kanvica ELEKTROLUX EEWA7800 má krásny netradičný moderný dizajn, nerezovú nádobu, ktorá nechytá zápach. Disponuje príkonom 2400 W a má objem 1,7 l. Na otočnej základni o 360° nájdete vysoko čitateľný displej aj elektronický ovládací panel, na ktorom môžete nastaviť teplotu od 50 do 100 °C. Má ukazovateľ výšky vodného stĺpca, vyberateľný filter a ergonomickú rukoväť. Úžasné je tlačidlo TURBO pre extrémne rýchly ohrev menšieho množstva vody. Rýchlovarná kanvica ELECTROLUX EEWA7800 sa po dosiahnutí požadovanej teploty automaticky vypne a s funkciou udržiavania teploty ju udrží po dobu 30 minút.

Základné parametre

  • Príkon: 2400 W
  • Nastaviteľná teplota: Áno
  • Objem: 1700 ml

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Termoregulácia

Rýchlovarná kanvica Concept RK3180 sa môže pochváliť dokonalým prevedením elegantného lesklého nerezu v inovatívnom designe. Vďaka objemu 1,7 l môžete pohodlne uvariť kávu i pre viac hostí naraz. Hlavnou prednosťou je možnosť nastavenia teplôt. Ponúka teplotu už od 50 °C až do 100 °C. Naviac teplotu môžete nastaviť po 5°C krokoch. Ďalej Vás tiež poteší funkcia udržovania teploty vody Keep Warm.

360° kruhová základňa

Manipulácia s varnou kanvicou bude naozaj jednoduchá. Je vybavená kruhovou základňou a skrytou vyhrievacou špirálou. Tým je zabezpečená dlhšia trvanlivosť telesa, pretože je chránené pred vodným kameňom. Značkový britský konektor Strix naviac predĺži životnosť kanvice vďaka kvalite použitých materiálov. Tvar podstavca Vám umožní uschovanie prívodného kábla.

Pohodlná manipulácia

Optimálne tvarované ústie kanvice vám umožní pohodlne plniť kanvicu vodou, bez toho aby ste ju museli otvárať. Široké hrdlo oceníte i pri nalievaní do šálky. Kanvicu hravo otvoríte jednoduchým stiskom jedného tlačidla, ktoré je umiestnené na hornej časti veka.

Bezpečnosť

Kanvica je vybavená trojnásobným bezpečnostným systémom. Ten Vám zaručí, že sa kanvica po dovarení vody sama vypne. Zabudli ste naliať vodu do kanvice? Žiadny problém, kanvica sa vypne a po schladnutí ju môžete znovu použiť. Pokiaľ snímete kanvicu z podstavca a vrátite, tak sa sama už nezapne.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2400 W
Nastaviteľná teplota: Áno
Objem: 1700 ml

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Objem: 1700 ml
Ochrana proti vyvar.vody: Áno
Ochrania proti prehriatiu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez, strieborná
Šírka: 21 cm
Hmotnosť: 1260 g
Výška: 27 cm
Hĺbka: 24 cm

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Zvuková signalizácia: Áno
Nastaviteľná teplota: Áno
Indikátor úrovne vody: Áno
Automatické vypnutie: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

Príkon: 2400 W

Ergonómia

Protišmykové podložky: Áno

Ďalšie parametre

Vyberateľný filter: Áno
Uchovanie teploty: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RK3180

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore