Concept RK3251


  Materiál: Nerez, Zvuková signalizácia: Nie, Príkon: 2200 W, Nastaviteľná teplota: Nie, Objem: 1200 ml,


  Cena 23,99 €

  0,48 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Rýchlovarná kanvica Concept RK3251 v červeno-nerezovom prevedení sa hodí do každej modernej kuchyne. Vďaka kvalitným materiálom bude uvarená voda bez zápachu a vysoký výkon až 2200W sa postará o to že nebudete musieť na ohriatie vody čakať dlho. Aby ste mali dobrý prehľad o celkovom obsahu vody, nechýba tu ani vodoznak umiestnený v zadnej časti kanvice. S objemom 1,2 l pripravíte až 5 šálok, zakrytým výhrevným telesom a vyberateľným sitkom jednoducho a rýchlo pripravíte perfektné občerstvenie. Konektorom britskej značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a predlžuje životnosť spotrebiča. O bezpečnosť sa postará trojitý bezpečnostný systém. Farba: červená

  Rýchlovarná kanvica Concept RK3251

  • Príkon: 2200 W
  • Objem kanvice: 1,2 L
  • Prehľadný vodoznak
  • Kvalitný značkový konektor STRIX
  • Vyberateľný filter proti usadeninám
  • Svetelná kontrolka prevádzky
  • Otočná základňa o 360°C
  • Trojnásobná bezpečnostná poistka
  • Podstavec s priestorom pre uschovanie prívodného kábla
  • Materiál: ušľachtilá nerez. oceľ
  • Farba: červená

  Elegantná a výkonná 

  Nerezová rýchlovarná kanvica Concept RK3251 je zhotovená z ušľachtilej nerezovej ocele, takže je odolná proti korózii, nenáročná na údržbu a má dlhú životnosť. Jednoduchú manipuláciu zabezpečí tlačidlo na rukoväti pre rýchle otváranie veka a široké hrdlo zase ľahké nalievanie vody do šálok. S objemom 1,2 l pripravíte až 5 šálok vášho obľúbeného horúceho nápoja.

  Jednoduchá manipuláci a údržba

  Manipulácia s rýchlovarná kanvica Concept RK3251 bude naozaj jednoduchá. Rýchlovarná kanvica je vybavená kruhovou základňouTúto kanvicu môžeme uložiť na podstavec v akomkoľvek uhle a vždy to bude správne! Aby ste mali dobrý prehľad o celkovom obsahu vody, nechýba tu ani vodoznak umiestnený v zadnej časti kanvice. Kanvica je vybavená skrytým vyhrievacím telesom a vyberateľným filtrom pre ľahkú a rýchlu údržbu. 

  Značkový konektor STRIX

  Kanvica RK3251 je osadená konektorom britskej značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a predlžuje životnosť spotrebiča.

  Bezpečnostné funkcie

  Trojnásobný bezpečnostný systém zaručí, že sa kanvica automaticky vypne po dosiahnutí bodu varu, pokiaľ ju zoberiete z podstavca alebo v prípade, že ju omylom zapnete prázdnu. Vypínač umiestnený pod rukoväťou slúži súčasne ako kontrolka prevádzky. Rozsvieti sa vždy, keď je kanvica zapnutá.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Materiál Nerez
  Zvuková signalizácia Nie
  Príkon 2200 W
  Nastaviteľná teplota Nie
  Objem 1200 ml

  Návody a manuály

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Concept RK3251

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené