Concept SM1000 Cook Multi Blender

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Concept SM1000 Cook Multi Blender je univerzálny pomocník, ktorý okrem mixovania disponuje naviac funkciou varenia. S príkonom 1500 W a 22 000 otáčkami za minútu si poradí so všetkými potravinami. Ponúka 4 rýchlosti mixovania, 4 prednastavené programy, ale aj manuálny režim, ktorý využijete pri ohreve pokrmov alebo pri funkcii KEEP WARM. Tlačidlo Pulse/Ice využijete na sekanie orechov, čerstvých byliniek alebo drvenie ľadu. Mixér disponuje bezpečnostnými prvkami čím zaručuje maximálne bezpečné používanie. V príslušenstve nájdete praktickú minikuchárku s rýchlymi a jednoduchými receptami a poteší vás aj aplikácia Concept Varenie, ktorá je plná skvelých inšpirácií.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Concept SM1000 Cook Multi Blender

 • Výkonný mixér s funkciou varenia
 • 4 prednastavené programy: krémová polievka, polievka, kompót, omáčka
 • Možnosť manuálneho nastavenia
 • 4 rýchlosti mixovania
 • PULSE/ICE funkcia
 • 6 nerezových nožov usadených v 2 úrovniach
 • Rýchlosť: 22 000 otáčok/min.
 • Sklenená nádoba s objemom 1,75 l
 • Bezpečnostná poistka
 • Protišmyková ochrana
 • Ľahká údržba
 • Minikuchárka súčasťou balenia
 • Príkon: 1 500 W

Mixér s funkciou varenia

Mixér s funkciou varenia Concept COOK Multi Blender SM1000 vám ušetrí množstvo času v kuchyni. Ide o univerzálneho pomocníka, ktorý okrem mixovania disponuje naviac funkciou varenia, tzn. že v ňom môžete mixovať, variť alebo robiť obidve činnosti súčasne. Príprava polievok a výborných omáčok nikdy nebola jednoduchšia.

Prednastavené programy aj manuálny režim

Voliť môžete zo 4 prednastavených programov s funkciou varenia, s ktorými ľahko a rýchlo pripravíte chutné polievky, omáčky alebo kompót pre vaše ratolesti. Stačí naplniť nádobu surovinami, vybrať správny program a hotovo. O zvyšok už sa starať nemusíte. Mixér si sám nastaví čas, teplotu a v závislosti na zvolenom programe aj intenzitu mixovania. Na displeji sa zobrazí čas do konca varenia. Po jeho vypršaní sa ozve zvuková signalizácia a sám sa vypne. Využiť môžete aj manuálny režim, kedy si sami zvolíte intenzitu varenia a čas. Tento režim slúži pre ohrev hotových pokrmov alebo ako funkcia KEEP WARM k udržaniu ich teploty.

 

Nič ho nezastaví

Mixér je vybavený 6 nerezovými nožmi usadenými v 2 úrovniach pre naozaj dokonalý výsledok. Zvoliť môžete zo 4 rýchlostí mixovania. Perfektne rozmixuje akékoľvek ovocie a zeleninu na jemné pyré, lahodné smoothie alebo mliečne kokteily a pomôže vám s prípravou výborných nátierok. S príkonom 1500 W a 22 000 otáčkami za minútu ho nezastavia ani tvrdé potraviny. Poradí si aj s ľadom a zamrznutým ovocím pre prípravu domácej zmrzliny alebo sorbetu.

 

Tlačidlo Pulse/Ice

Tlačidlo Pulse/Ice využijete na potraviny, ktoré stačí mixovať kratšiu dobu. Vďaka prerušovanému chodu môžete jednoducho kontrolovať ich hrubosť. Výborne sa hodí napr. na sekanie orechov, čerstvých byliniek alebo drvenie ľadu. Túto funkciu využijete aj pri záverečnom čistení mixéra. Stačí voda, pár kvapiek jari a párkrát po sebe stlačiť tlačidlo Pulse/Ice - rýchle a jednoduché.

Nezabúda na bezpečnosť

Mixér je vybavený bezpečnostnou poistkou, vďaka ktorej máte istotou, že sa vám omylom nespustí bez správne usadenej nádoby a veka. Je opatrený protišmykovou ochranou pre maximálnu stabilitu počas práce. Robustná sklenená nádoba s objemom 1,75 l je odolná voči vysokým teplotám, a naviac nezachycuje pachy a chute. Je opatrená dobre tesniacim vekom s integrovanou odmerkou. Po jej vybratí získate otvor, ktorým môžete doplniť suroviny v okamihu, kedy je mixér vypnutý bez toho, aby ste museli odobrať celé veko.

 

Vyskúšajte niečo nové

V balení tohto mixéra nájdete aj praktickú minikuchárku s inšpiráciou na rýchle a jednoduché pokrmy. Môžete sami vyskúšať a hlavne ochutnať, čo aký program dokáže.

Inšpirujte sa v aplikácii

Nová aplikácia Concept Varenie je prehľadná a jednoduchá kuchárka, ktorá je vďaka mobilnému telefónu alebo tabletu stále s vami. Vyberte si medzi záložkami (dezerty, RAW, marmelády, šaláty, polievky, chuťovky atď.) a dajte sa do varenia. Už sa vám nestane, že nebude vedieť čo uvariť na párty, rodinný obed alebo aké smoothie si vziať do práce. Slúži tiež ako inšpirácia pre objavenie nových chutí freshov a smoothies. Aplikáciu si môžete stiahnuť pre operačný systém iOS aj pre Android.

Pripojené súbory

Concept SM1000 Cook Multi Blender [*.pdf, 602.71 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 1,75 L
Počet rýchlostí: 4
Príkon: 1500 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
Objem: 1,75 L
Počet rýchlostí: 4
Pulzný spínač: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 23 cm
Výška: 45 cm
Hĺbka: 32 cm
Hmotnosť: 4,53 Kg

Energetické údaje

Príkon: 1500 W

Funkcie

Drtenie ľadu: Áno

Ďalšie parametre

Materiál nádoby: sklo
Počet nádob: 1 Kus

Ostatné

Kód produktu: SM1000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore