Concept SP6508

  • Doprava zadarmo

Hĺbka: 60.9 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energ.účinnosti: A++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo, Maximálna hĺbka: 60.9 cm,


Cena 589,00 €

11,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Concept SP6508 je zaradená do energetickej triedy A++. Pojme až 8 kg bielizne, čo je ideálna kapacita pre štvorčlennú rodinu. Ponúka 15 programov vrátane detského pre sušenie jemného oblečenia, 10 minútového programu pre osvieženie bielizne a expres režimu pre rýchle sušenie košieľ. Ovládanie je elektronickým displejom a otočným voličom pre rýchlu voľbu programu.

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Concept SP6508 je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 8 kg bielizne. Ponúka 15 programov vrátane detského pre sušenie jemného oblečenia, 10 minútového programu pre osvieženie bielizne a expres režimu pre rýchle sušenie košieľ. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++.

Tepelné čerpadlo 

Kondenzačná sušička Concept SP6508 s tepelným čerpadlom a je zaradená v energeticky úspornej skupine A++. Pracuje na princípe opätovného využitia horúceho vzduchu, ktorý prevádza na elektrinu, a tým vytvára energiu potrebnú k ďalšiemu sušeniu. Vďaka tepelnému čerpadlu nie je bielizeň vystavená zbytočne vysokým teplotám, takže proces sušenia je šetrnejší a vhodný aj pre jemné tkaniny. So sušičkou získate rýchlo usušenú bielizeň, ktorá bude krásne jemná a voňavá aj bez použitia aviváže.

Dvojitý prachový filter

Dvojitý prachový filter zachytí takmer 100 % nečistôt, takže uchováva vašu bielizeň aj sušičku dokonale čisté. Aby bola zachovaná maximálna efektivita sušenia, odporúčame filter po každom ukončenom programe vyčistiť.

Napojenie na odpad

Sušička na bielizeň Concept SP6508 je vybavená zásobníkom na zvyškovú vodu, ktorý je nutné po každom ukončenom programe vyprázdniť. Vodu môžete odvádzať tiež pomocou hadice priamo do odpadu, čím vám odpadnú starosti s vylievaním zásobníka.

Držiak na sušenie topánok

V základnej výbave sušičky SP6508 nájdete špeciálny držiak, v ktorom bezpečne a šetrne usušíte topánky, vlnené odevy a iné jemné textílie. Veci umiestnené v tomto držiaku sa v bubne počas sušenia nepohybujú a tým sú chránené pred poškodením. Je vhodný tiež pre sušenie detských plyšákov.

Komínové zostavenie

Radi by ste si sušičku zaobstarali, ale neviete, kam s ňou? Využite priestor nad práčkou, čím efektívne vyriešite problém s nedostatkom miesta. Dokúpením medzikusu MS6500 získate možnosť upevnenie sušičky nad práčku do tzv. komínového zostavenia. Medzikus obidva spotrebiče perfektne zafixuje a opticky zladí. Naviac v sebe ukrýva praktický šuplík, ktorý môžete využiť ako poličku pre odloženie koša s bielizne. Tento spôsob upevnenia vám ušetrí čas aj miesto, pretože bielizeň vyberiete z práčky a rovno ju môžete presunúť do sušičky. Sušičku SP6508 odporúčame kombinovať s práčkou Concept PP6508i.

Funkcia odloženého štartu

Sušička je vybavená funkciou odloženého štartu s možnosťou nastavenia až na 23 h. Môžete si tak ľahko načasovať koniec programu na dobu vášho návratu domov a usušenú bielizeň upratať rovno do skrine.

Koniec pokrčenej bielizne

Sušička je vybavená špeciálnym cyklom, ktorý po dokončení sušenia pravidelne otáča bubnom až do doby, ako otvoríte dvierka. Nemusíte mať teda strach, že vaša bielizeň bude pokrčená, pokiaľ ju nevyberiete ihneď po dosušení. Vďaka pravidelnej rotácii bielizeň nezostáva dlho ležať a svojou váhou sa zbytočne nekrčí. Tento režim vám ušetrí množstvo času aj práce, pretože minimalizuje nutnosť žehlenia.

Vnútorné osvetlenie a detská positka

Vďaka vnútornému LED osvetleniu bubna máte istotu, že v sušičke nič nezabudnete. Svetlo sa automaticky rozsvieti za každým, keď otvoríte dvierka. Sušička je vybavená detským zámkom, ktorý zabráni nechceným zmenám v programe pri stlačení tlačidiel v priebehu sušenia. Detský zámok sa s ukončením programu automaticky deaktivuje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 60.9 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 60.9 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept SP6508

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené