Concept TM4732 set

Cena:
37,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,76 €

POPIS PRODUKTU

Tyčový mixér s chopperom, šľahacou metlou a mixovacou nádobou Concept TM4732 je nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni. Za pomoci príslušenstva si pohodlne pripravíte všetko od ľadovej drti do nápojov, vynikajúce zeleninové alebo ovocné kokteily, polievky, krémy, šľahačku a mnoho ďalšieho. K dispozícii má 11 rýchlosti + Turbo. Ergonomický tvar rukoväte a regulácia priamo na tele mixéra zaistia pohodlnú manipuláciu s mixérom. Vylepšená konštrukcia zabraňuje zachytávaniu nečistôt, uľahčuje umývanie a predĺžené tŕne tyčového nástavca bránia rozstrekovaniu tekutiny pri mixovaní.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Braun MQ535 MultiQuick 5 Sauce set Braun MQ535 MultiQuick 5 Sauce set

60 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

5 (6)

Skúste nový extra ľahký Braun MQ535 Sauce mixér (až o 30% ľahší ako ostatné ručné mixéry) s neuveriteľne mäkkou a úzku rukoväťou pre ešte lepšiu manipuláciu. Príkon tyčového mixéra je 600 W s možnosťou jednoduchej regulácie rýchlosti otáčok podľa potrieb. Ponorný mixér Braun MQ535 disponuje špeciálnou patentovanou technológiou Power Bell - kombináciou ultra tvrdých nožov z nerezovej ocele a jedinečného zvonovitého tvaru. K dispozícii je nerezová mixovacia noha, 600 ml mixovacia nádoba, šľahacia metla a nástavec na sekanie v objeme 500 ml.

Základné parametre

 • Počet rýchlostí: 2
 • Príkon: 600 W
 • Pulzný spínač: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Tyčový mixér Concept TM4732

 • 11 rýchlostí
 • Turbo
 • Plynulá regulácia otáčok
 • Odnímateľná nerezová noha
 • Ergonomický tvar rukoväte
 • Nerezový nôž
 • Ľahké čistenie vrátane možnosti umývania určených častí v umývačke riadu
 • Farba: čierny Soft Touch s nerezovými prvkami
 • Dĺžka kábla: 120 cm
 • Príkon: 800 W

Multifunkčný pomocník

Tyčový mixér od Conceptu TM4732 už nepustíte z ruky. Nielen, že vás dostane svojim vzhľadom, ale hlavne príslušenstvom, vďaka ktorému sa stane nenahraditeľným kuchynským pomocníkom. S mixérom si pohodlne pripravíte všetko od ľadovej drti do nápojov, vynikajúce zeleninové alebo ovocné kokteily, polievky, krémy, šľahačku, sneh z bielkov, alebo nasekáte bylinky, orechy a mäso.

Šetrí čas

Vďaka príkonu 800 W vytvoríte všetky dobroty v rekordnom čase. Vylepšená konštrukcia ponorných mixérov Concept zabraňuje zachytávaniu nečistôt a uľahčuje umývanie. Spočíva tiež v predlžení tŕňov tyčového nástavca, ktoré zabránia rozstrekovaniu tekutiny pri mixovaní. Každú gazdinku poteší, že časti mixéra po použití stačí opláchnuť. Šetrite svoj čas a prípravu jedla pre seba alebo svoju rodinu si vychutnávajte.

Jednoduché čistenie

Výkon mixéra môžete pohodlne regulovať priamo na tele mixéra a k dispozícii máte dokonca aj TURBO. Ergonomicky tvarovaná rukoväť vám perfektne padne do ruky. Všetky súčasti mixéra, ktoré prichádzajú do kontaktu so surovinami, sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a neprenášajú pachy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 11
Príkon: 800 W
Pulzný spínač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
Počet rýchlostí: 11
Pulzný spínač: Nie
Vyberateľná miska: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 14 cm
Hmotnosť: 1170 g
Výška: 26 cm
Hĺbka: 24 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: chopper 500 ml

Energetické údaje

Príkon: 800 W

Funkcie

Drtenie ľadu: Áno
Šľahanie: Áno
Hnietenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: TM4732

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore