Concept VP4210 Wet and Dry Real Force 3v1

Zobraziť


Hmotnosť: 3.3 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjania: 3.5 hod., Objem: 0.3 L, Umývateľný filter: Áno, Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 41 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Mokré vysávanie: Áno, Systém napájania: AKU,


Cena 159,00 €

Zľava 31 % z pôvodnej ceny: 229,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Tyčový aku vysávač Concept VP4210 Wet and Dry Real Force 3v1 je kombináciou skvelého výkonu a moderných technických vychytávok, vďaka čomu vám uľahčí upratovanie tvrdých podláh a motorizovaná turbokefa si perfektne poradí so všetkými typmi kobercov. Okrem vysávania s ním môžete pohodlne vytrieť (mop) podlahy. Pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a môžete vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované. Odnímateľnú jednotku pre ručné vysávanie oceníte pri upratovaní auta, pohovky, kuchynskej linky alebo napríklad klávesnice. Vysávač Real Force je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou s výdržou až 40 minút, čo pohodlne postačí na povysávanie celého bytu - bez prerušovania a nepohodlného ťahania káblov. Praktické LED osvetlenie umiestnené priamo na sacej hubici si posvieti aj na ťažko viditeľné povrchy. Farba: čierna + červená.

 

Concept VP4210 Wet and Dry Real Force 3v1

 • Doba vysávania 40 minút
 • Mop
 • Motorizovaná turbokefa
 • LED osvetlenie
 • HEPA filter
 • Ľahko rozoberateľný
 • Kapacita nádoby na prach: 300 ml
 • Doba nabíjania: 3,5 hod.
 • Farba: čierna + červená

Pokiaľ nechcete tráviť voľný čas zdĺhavým upratovaním tyčový aku vysávač Concept  3 v 1 Wet and Dry Concept REAL FORCE VP4210 je správnou voľbou práve pre vás. Tento vysávač, ručný vysávač a mop v jednom pohodlne povysáva koberce a súčasne jedným ťahom povysáva aj vytrie všetky tvrdé podlahy, ktoré v domácnosti máte. To všetko bez zbytočného vírenia prachu, čo ocenia predovšetkým rodiny s malými deťmi a alergici.

Mop

Vytieranie nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí naplniť nádržku vodou a jednoduchým pohybom na ňu nasadiť saciu hubicu vysávača. Navlhčite mop ľahkým zošliapnutím tlačidla na nádržke a môžete začať vytierať aj vysávať zároveň.

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VP4210 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a môžete vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Vysávanie bez kábla

Nahlásila sa vám nečakane návšteva a vy nemáte upratané? VP4210 je ideálny nielen pre rýchle upratanie, ale vďaka dlhej výdrži s ním pohodlne povysávate celý byt. Vysávač je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou, takže vám počas práce nebude prekážať žiaden kábel a vaše vysávanie bude maximálne komfortné.

Ručný vysávač

VP4210 sa stane univerzálnym pomocníkom vo vašej rodine. Je vybavený odnímateľnou jednotkou pre ručné vysávanie, ktoré oceníte napr. pri upratovaní auta, pohovky, kuchynskej linky alebo napríklad klávesnice. Vďaka širokému príslušenstvu si nájde miesto vo vašej domácnosti.

Cyklónové vysávanie

Domácnosť ako zo škatuľky. Prach a nečistoty sú vďaka odstredivej sile odvedené priamo do zbernej nádoby vysávača. Pokiaľ sa vám stane, že nechcene vysajete napr. kocku z detskej stavebnice, ľahko ju potom v nádobe nájdete.

Špecialista na koberce

Vysávač je vybavený motorizovanou turbokefou, ktorá si perfektne poradí so všetkými typmi kobercov. Ocenia ho predovšetkým rodiny s domácimi miláčikmi a malými deťmi. Vďaka vysokej sacej sile dosiahnete dokonalé upratanie za kratšiu dobu, takže ušetríte čas aj peniaze. Údržba turbokefy je veľmi jednoduchá, stačí ju jednoducho rozobrať, vyčistiť a zase zložiť.

Až 40 minút prevádzky

Kvalitná Li-Ion batéria s výdržou až 40 minút na jedno nabitie dáva dostatok priestoru pre upratanie celej domácnosti. Na tele ručného vysávača je svietiaca kontrolka, vďaka ktorej získate dokonalý prehľad o stave batérie.

LED osvetlenie

Nečistoty na ťažko viditeľných miestach už nemajú šancu. Vysávač VP4210 je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré je umiestnené priamo na sacej hubici. Počas práce vám krásne posvieti pod posteľ alebo nábytok, takže budete mať perfektne upratané.

Dokonalá čistota

Real Force je spojenie extrémneho výkonu a moderných technických vychytávok. Všetky kúsky z tejto rady sú TOP vo svojej kategórii a nemajú takmer žiadnu konkurenciu. Nechajte sa oslniť ich silou a dokonalou čistotou. Výsledkom bude perfektne uprataná domácnosť.

Príslušenstvo:

 • 2x textília na mop
 • Adaptér, umývateľný filter
 • Dlhá štrbinová hubica
 • Hubica na čalúnenie
 • Hubica s kefkou
 • Krátka štrbinová hubica

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 3.3 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 3.5 hod.
Objem 0.3 L
Umývateľný filter Áno
Typ podľa nádoby na prach Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 41 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Mokré vysávanie Áno
Systém napájania AKU

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept VP4210 Wet and Dry Real Force 3v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milan

5. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Som spokojny