Concept VP5230 Real Force

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 78 dB, Operačný rádius: 10 m, Umývateľný filter: Áno,


Cena 139,00 €

2,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Podlahový vysávač Concept VP5230 Real Force je spojením vysokej sacej sily a nízkej spotreby. Vďaka vysoko účinnému motoru, príkonu 700 W dosiahnete vždy dokonalé výsledky. Veľkou výhodou je kompaktné prevedenie a bohaté príslušenstvo so všestranným využitím vo vašej domácnosti. Na zber nečistôt slúži veľká nádoba s objemom 3 l a umývateľný HEPA filter 13 je zárukou bezpečného domova aj pre alergikov. Hlučnosť vysávača je 78 dB. Akčný rádius je 10 metrov, vďaka ktorému máte k dispozícii dostatok voľnosti pri pohybe. Farba: čierna

Podlahový vysávač Concept VP5230 Real Force

 • Príkon: 700 W
 • Kapacita cyklónovej nádoby: 3 l
 • HEPA filter 13
 • Kontrolka plnosti nádoby
 • Akčny rádius: 10m
 • Kovové teleskopické trubky
 • Hlučnosť: 78 dB
 • Farba: čierna

Cyklónová technológia vysávania

Podlahový vysávač Concept VP5230 Real Force je spojením vysokej sacej sily a nízkej spotreby. Motor s príkonom 700 W zaistí dostatočný výkon k tomu, aby ste mali perfektne upratané v každom kúte Vášho domova. Tento výkon je nemenný vďaka systému cyklónového vysávania. Vďaka vysoko účinnému motoru dosiahnete vždy dokonalé výsledky. Je zárukou bezpečného domova aj pre alergikov. Kapacita cyklónovej nádoby je 3 l, takže pohodlne povysávate celý byt. Samotné vyprázdňovanie nádoby je úplne hygienické. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo a celý obsah sa vysype.

Bohaté príslušenstvo

Špeciálne tvarovaná AAAA podlahová hubica dosahuje v spojení s revolučnou konštrukciou motora maximálny výkon. Dokonale s ňou povysávate všetky koberce, predložky, behúne alebo čalúnený nábytok.

Veľká turbokefa je ideálnou voľbou na všetky typy kobercov. Vďaka jej veľkosti získate široký záber a vysávanie vám tak zaberie menej času a námahy. Ľahká je aj samotná údržba, kefu jednoducho rozoberiete, vyčistíte a zasa zložíte.

Špeciálna kefa pre majiteľov domácich miláčikov. Jedinečná konštrukcia kefy umožňuje zachytiť každý chlp z čalúneného nábytku a účinný HEPA filter sa postará o baktérie a alergény.

Parketová hubica je tou spravnou voľbou na upratanie vinylových podláh, parkiet, plávajúcich podláh a linolea. Je špeciálne navrhnutá pre tvrdé podlahy, takže nedôjde k ich poškriabaniu.

Extra dlhá štrbinová hubica CAR disponuje dĺžkou 60 cm sa dostanete naozaj kamkoľvek. Povysávať auto nebude už žiaden problém. Pod sedačkou, za nábytkom alebo v aute, všade budete mať čisto.

So štrbinovou hubicou s prachovou kefkou ľahko odstránite prach zo žalúzii, parapetov, klávesnice alebo omrvinky na kuchynskej linke. Takže už nebude žiadnej problém povysávať aj ťažko dostupné miesta. 

Účinná filtrácia

Chcete ušetriť za nákup vreciek, mať stály výkon pri vysávači a kvalitnú filtráciu. Jedná sa o pomocníka, ktorý je ideálny aj pre alergikov. Jasnou voľbou je nákup cyklónového vysávača. Systém cyklónu spočíva v odstredivej sile pôsobiacej pri rotácii vysávaného vzduchu na nečistoty a ich následné odstredenie do zbernej nádoby. Naviac počas upratovania nedochádza k víreniu prachu. O zvyšné častice sa postará HEPA filter 13. Budete mať domácnosť stále ako zo škatuľky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 78 dB
Operačný rádius 10 m
Umývateľný filter Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept VP5230 Real Force

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martina

28. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • pomer cena / výkon
 • Vinikajuci vysávač.
 • Ľahký..
 • Super príslušenstvo.

Skvelý vysávač. So skvelým príslušenstvom. A dobrým výkonom.