Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean

Cena:
469,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart robotický vysávač Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean bude skvelým pomocníkom vo vašej domácnosti, ktorý vysaje aj vytrie nečistoty sám bez vašej pomoci. Ponúka 3 režimy upratovania a je vybavený 3 hlavnými kefami a dvoma bočnými kefami, vďaka ktorým si vyčistite domácnosť na maximum. Okrem praktických funkcií disponuje aj možnosťou ovládania smartfónom vďaka bezplatnej aplikácii Concept Home. Vyspelá laserová navigácia LaserTec 2.0 si naskenuje vašu domácnosť a vytvorí si presnú mapu pre upratovanie. Zvládne prejsť prekážku vysokú až 1,8 cm. S vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD vydrží upratovať až 250 minút na 1 nabitie. 3-stupňová filtrácia s HEPA 13 zachytáva prach, roztoče aj ďalšie alergény. Pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Smart robotický vysávač Rowenta X-PLORER Serie 80 RR7747WH s pokročilou navigačnou technológiou na presnú orientáciu a mapovanie priestore. Technológia Aqua Force umýva a vysáva podlahu zároveň. Vysokokvalitný filter účinne separuje prach zo vzduchu a je tak vhodný aj pre alergikov. Intuitívne ovládanie robota pomocou aplikácie Rowenta Robots vo vašom mobile alebo hlasovými príkazmi po spárovaní s virtuálnym asistentom. Robot je vhodný na všetky druhy podláh od parkiet až po koberec. Máte na výber z 3 výkonových (eco, standard, boost) a 2 upratovacích režimov. Bočné kefy dosiahnu aj na menej dostupné miesta.

Základné parametre

 • Prevádzková doba: 90 min.
 • Automatické dobíjanie: Áno
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean

 • Navigačná technológia LaserTec 2.0
 • BLDC motor
 • Doba nabíjania: 4 - 5 hodiny
 • Sacia sila: 3300 Pa (3 úrovne)
 • Batéria LG BYD 5200 mAh s výdržou až 250 minút
 • TOF senzor
 • CARPET turbo
 • Aplikácia Concept Robot aj v slovenčine
 • ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny
 • Total Surface
 • 3 režimy upratovania: kompletný, zónový, lokálny
 • 3 funkcie: TURBO, DOUBLE, tichý režim
 • Elektronicky riadené vytieranie
 • 2x vymeniteľný zásobník
 • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 • Kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Plánované upratovanie
 • Hlučnosť: 60 - 70 dB

Upratané bez námahy

Robotický vysávač Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Robot sa s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Bez problémov si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Vysáva a vytiera 2v1

Nechajte robotický vysávač Concept vysávať a umývať váš domov, kým ste v práci alebo relaxujete. Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

Účinný motor 

Parádny sací výkon je zásluhou hlavne BLDC motoru. Jedná sa o novo používaný digitálny bezkefový jednosmerný motor, ktorý má rad výhod. Zmienený motor je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť ako bežné motory. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia. 

Kvalitná batéria

Vysokokapacitná batéria 5200 mAh LG BYD, poskytuje vysávaču energiu až na 250 minút nepretržitého upratovania. Môžete tak vyčistiť veľké priestory bez nutnosti nabíjania. Batéria vyniká svojou dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Šikovná aplikácia

Stiahnite si do svojho telefónu alebo tabletu zadarmo aplikáciu Concept Robot a majte nastavenie robota úplne vo svojich rukách. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. Ovládanie je možné aj za pomoci ďialkového ovládača. 

ROOMPLAN

Šikovná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Neunikne mu ani smietko

Robotický vysávač VR3120 je vybavený troma hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

Carpet kefa

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

Kefa na tvrdé podlahy

Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

Kefa pre majiteľov domácich miláčikov

Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu.

CARPET turbo

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

Funkcia Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Upratanie celej domácnosti

Robto si hravo poradí s uprataním celej domácnosti. Prehľadá domácnosť a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

3 režimy upratovania

Veľkou prednosťou zónového režimu je, že robot uprace len tam kde to potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že povysáva pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabiehal na koberce. Chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svoje prvotné dráhy a TURBO, ktoré zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Upratanie menších plôch

Lokálny režim spustite priamo na tele vysávača a slúži pre upratovanie menších plôch. Robot na stredný sací výkon prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom v svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie dôkladnejšieho upratania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Odstrániť až 99,9 % častíc

Všeobecne je vo vzduchu vždy nejaký prach. Vysávač disponuje pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín, vrátane baktérií a vírusov. Dosiahnete tak maximálne čisté prostredie, ktoré ocenia predovšetkým alergici a rodiny s malými deťmi. V boji proti vírusom a baktériam si poradíte jednoducho pridaním do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Hovorí po česky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3120 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí česky, takže budete mať dokonalý prehľad o jeho činnosti. Naviac je v českom jazyku aj mobilná aplikácia, cez ktorú ho môžete ovládať aj na diaľku. 

Príslušenstvo:

 • Nabíjacia stanica
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • PET hlavná kefa
 • Mopovací modul + 2x mopovacia textília
 • 3 HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie s displejom
 • Čistiaca kefka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 250 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 3100 g
Výška: 10 cm
Hĺbka: 35 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 70 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 5 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 250 min.

Ďalšie parametre

Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 18 mm
Mopovanie: Áno
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno
Technológia: Wifi
Automatické dobíjanie: Áno
Senzor proti pádu zo schodov: Áno

Ostatné

Kód produktu: VR3120

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore