Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-WASH

Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 250 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, Výška vysávača: 10 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart robotický vysávač Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-WASH je vybavený vyspelou laserovou navigáciou pre presné plánovanie upratovania a UVC sterilizačným režimom. Vysáva, umýva a sterilizuje úplne bez vašej pomoci. Ponúka 3 režimy upratovania a je vybavený 3 hlavnými kefami a dvoma bočnými kefami, vďaka ktorým si vyčistite domácnosť na maximum. Okrem praktických funkcií disponuje aj možnosťou ovládania smartfónom vďaka bezplatnej aplikácii Concept Home. Vyspelá laserová navigácia LaserTec 2.0 si naskenuje vašu domácnosť a vytvorí si presnú mapu pre upratovanie. Zvládne prejsť prekážku vysokú až 1,8 cm. S vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD vydrží upratovať až 250 minút na 1 nabitie. 3-stupňová filtrácia s HEPA 13 zachytáva prach, roztoče aj ďalšie alergény. Pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Robotický vysavač s mopom Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-WASH

 • Navigačná technológia LaserTec 2.0
 • 3 v 1: VYSÁVA, UMÝVA, STERILIZUJE
 • ROBOT ROZPRÁVA SLOVENSKY
 • BLDC motor
 • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 • Batéria LG BYD 5200 mAh - až 250 minút
 • UVC lampa
 • Y-wash (špeciálny spôsob umývania pre dosiahnutie maximálnych efektívnych výsledkov)
 • TOF senzor
 • CARPET turbo
 • Aplikácia Concept Robot v slovenčine
 • ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny
 • Total Surface
 • 3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
 • 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
 • Elektronicky riadené UMÝVANIE
 • 2x vymeniteľný zásobník
 • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 • Kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Plánovanie upratovania
 • Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
 • Hlučnosť: 60 - 70 dB

Dokonalá orientácia

Robotický vysávač VR3205 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3205 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Vysáva a umýva

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradia so suchým i mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Po nasadení druhého zásobníka 2 v 1, môžete vysávať aj vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dvoch upratovaní naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu možno ľahko zložiť a vyprať v práčke.

Hovorí po slovensky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3120 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí slovensky, takže budete mať dokonalý prehľad o jeho činnosti. Naviac je v slovenskom jazyku aj mobilné aplikácia, cez ktorú ho môžete ovládať aj na diaľku.

Y-WASH: najefektívnejší spôsob umývania

Y-wash predstavuje vysoko efektívny spôsob umývania. V tomto režime sa robot pohybuje v "Y" trajektórii, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a ostatné nečistoty. *

UVC sterilizačný režim

Robotický vysávač VR3205 je vybavený UVC sterilizačnou lampou. Ovládať ju môžete cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Počas režimu sterilizácie vysávač vypne sanie, zmenší rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. UV lampu môžete aktivovať tiež počas štandardného upratovania. Výsledkom budú dokonale dezinfikované podlahy zbavené baktérií a vírusov.

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bez uhlíkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má rády výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15%, robot sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3205 je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a HardFloor) a dvoma bočnými kefami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko dostupných miestach.

Kefa Carpet

Jedná sa o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

Kefa HardFloor

Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívneho a zároveň šetrného upratovania bez poškriabaných podláh. * *

CARPET turbo

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovanú kefu na koberec. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

TOF senzor - dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž múrov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

Ovládanie

Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je zdarma dostupná v slovenčine pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

ROOMPLAN

Múdra funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovať a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách povysáva zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zónové upratovanie

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot povysáva rovnakým spôsobom ako pri automatickom vysávaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách povysáva zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napríklad počas umývania, kedy nechcete, aby vám robot šiel na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. S cieľom dosiahnuť prísnejšie upratovanie môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

Vhodný i pre alergikov

Robotický vysávač VR3205 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

Príslušenstvo:

 • Nabíjacia stanica - dĺžka kábla 150 cm
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • Modul mopu
 • 2x mopovacia textília
 • 3x HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefa

Dokupiteľné príslušenstvo:

 • VRP0010 Sada bočných kief 4 ks
 • VRP0020 Sada HEPA filtrov 2 ks

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 250 min.
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser
Mapovanie viacero podlaží Nie
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno
Automatické vysypanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-WASH

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Roman

13. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalitné prevedenie