Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sadnite si do prvej triedy herných kresiel. Cooler Master Caliber X1 v dizajnovom čiernom vyhotovení v sebe kombinuje štýl a pohodlie. Ergonomický tvar je potiahnutý prémiovou tkaninou z uhlíkových vláken, pod ktorou sa schováva precízne tvarovaná, za studena lisovaná pena poskytujúca konzistentnú hustotu pre niekoľkohodinové sedenie. Komfort zvyšuje nastaviteľná bedrová opierka s možnosťou prispôsobenia výšky a perforovanou PU kožou. 4D lakťové opierky jednoduchým pohybom zdvihnete, posuniete a otočíte. Hojdací mechanizmus umožňuje úplný sklon až do 180° uhla. Otočením páky zvolíte hojdací alebo stabilný režim. 75mm veľkými odolnými kolieskami sa ľahko presuniete po akomkoľvek povrchu.

Caliber X1 od Cooler Master

Prvotriedne herné kreslo v sebe spája štýl a pohodlie. Prémiovosť mu dodáva tkanina z uhlíkových vláken a ergonomický dizajn. Nadšenci hier ocenia detailné spracovanie kresla, v ktorom môžu odohrať hodiny bitiek a zápasov, no napriek tomu z neho vstanú oddýchnutí. 

Tvarované prvky

Ak sa chystáte zveľadiť svoje herné kráľovstvo, voľba stoličky je jasná. Ultra široká precízne tvarovaná pena a úplný sklon až do 180° uhla sa spoločne postarajú o jedinečný komfort. Za studena lisovaná pena poskytne konzistentnú hustotu sedadla pri dlhom hraní. 

Nastaviteľné pohodlie

Prispôsobte si lakťovú opierku podľa nálady a požiadaviek. 4D opierky môžete nastaviť na 4 rôzne spôsoby. Dajú sa ľahko posúvať, zdvihnúť aj otočiť. Tak ich dostanete na miesto, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Otočením páky si jednoducho zvolíte stabilný alebo hojdací mechanizmus.

Väčšie, lepšie, rýchlejšie

Odolnú konštrukciu z pevného plastu a tvarované sedadlo s prémiovou syntetickou kožou s podrúčkami a bedrovou opierkou nesú štýlové, 75 milimetrové kolieska, pomocou ktorých sa s kreslom hladko presuniete po akomkoľvek povrchu. 


  

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Poťahy Syntetická koža
Konštrukcia Plast

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Cooler Master Caliber X1 (CMI-GCX1-2019) čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené