Cooler Master CK-530-GKTM1-US čierna

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herná klávesnica s mechanickými prepínačmi (Brown Switch) a ovládacím prvkom On-the-Fly zvládne akciu v pohodlí domova, aj na cestách. RGB podsvietenie je možné upravovať spoločne s makrami bez softvéru. LED diódy s viacerými režimami a efektmi osvetlenia vyniknú na detailne prepacovanom a vytvarovanom tele z brúseného hliníka. Spínače sa vyznačujú životnosťou viac než 50 miliónov stlačení, a nesklamú vás ani v najťažsích momentoch bitky. Pre pohodlie je klávesnica doplnená o opierku zápästia vyhotovenú z tkaniny s nízkym trením pre maximálny komfort. Odozva klávesov je len 1ms. K počítaču ju pripojíte prostrednítcvom USB portu pogumovaným káblom s dĺžkou 1,8m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Mechanické spínače Brown Switch

Herná klávesnica je pripravená na akciu doma, aj na cestách. Umožňujú to mechanické spínače a funkcia ovládania prvkov On-the-Fly. Klávesy so životnosťou vyše 50 miliónov stlačení vás podporia v každom momente boja. Na vaše požiadavky odpovedajú rýchlosťou 1 ms/1 000 Hz. Zmapujte až 16,7 milióna farieb ľubovoľným klávesom, nastavte makrá a upravte režimy osvetlenia podľa nálady. Predíďte nechcenému opusteniu hry zablokovaním systému Windows. Pri nechcenom stlačení tohto tlačidla ostanete aj naďalej v centre dialnia.

Odolná doska

Horná doska, na ktorej sú klávesy umiestnené, je vyrobená z brúseného hliníka, ktorý dodáva celému zariadeniu odolnosť a pevnosť. Zakrivená vrchná časť je doplnená o opierku zápästia. Tá je vyrobená z jemnej tkaniny s nízkou úrovňou trenia, čo zamedzuje preťaženiu a podráždeniu zápästia. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Cooler master
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 380 mm
Výška: 40 mm
Hmotnosť: 739 g
Hĺbka: 135 mm

Konektivita

Rozhranie: USB
Dĺžka kábla: 1,8 m

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Áno

Ďalšie parametre

Lokalizácia: US

Ostatné

Kód produktu: CK-530-GKTM1-US

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore