Cooler Master MasterPulse MH751

Cena:
84,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,70 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Cooler Master MasterPulse MH751 v robustnom prevedení čiernej farby vám sprostredkuje vyvážený herný zvuk. Disponuje 40 mm neodymovými meničmi, ktoré sa postarajú o zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz do 20 kHz, impedanciou 26Ω a citlivosťou 97dB. Súčasťou je odnímateľný mikrofón s frekvenčným rozsahom 100 Hz – 10 kHz a citlivosťou -42 dB pre jasnú komunikáciu so spoluhráčmi. Headset sa k zariadeniam pripojí pomocou 1,5 m kábla s 3,5 mm jackom, pričom v balení sa nachádza aj redukcia 3,5mm jack 4pin na 2x 3pin.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Herný headset Cooler Master MasterPulse MH752 v robustnom prevedení čiernej farby vám sprostredkuje 7.1 priestorový herný zvuk. Disponuje 40 mm neodymovými meničmi, ktoré sa postarajú o zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz do 20 kHz, impedanciou 26Ω a citlivosťou 97dB. Súčasťou je ovládací panel na kábli a odnímateľný mikrofón s frekvenčným rozsahom 100 Hz – 10 kHz a citlivosťou -42 dB pre jasnú komunikáciu so spoluhráčmi. Headset sa k zariadeniam pripojí pomocou 1,5 m kábla s 3,5 mm jackom, pričom v balení sa nachádza aj redukcia 3,5mm jack 4pin na USB Type-A.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • Citlivosť: 97 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Znamenitá kvalita zvuku

Vychutnajte si čistý a kvalitný zvuk. 40 mm neodymové meniče vám ponúknu vyvážený zvuk so silnými basmi a výraznými výškami. Tak sa stane hranie herných titulov rôznych žánrov jedinečným zážitkom. 

Pohodlné nosenie

Slúchadlá disponujú otočnými náušníkmi s mäkkým polstrovaním potiahnutým PU kožou, vďaka čomu vám poskytnú vysoký komfort aj pri dlhom nosení.

Nadčasový dizajn

Herný headset Cooler Master MasterPulse MH751 sa pýši nadčasovým dizajnom v čiernej farbe bez nápadných log a okázalého podsvietenia, a tak je vhodný aj pre hráčov, ktorí uprednostňujú minimalistický dizajn. 

Odnímateľný mikrofón

Súčasťou slúchadiel je aj odnímateľný mikrofón so všesmerovou charakteristikou, ktorý sa postará o kvalitné a presné snímanie zvuku a tak zabezpečí jasnú a čistú komunikáciu s hráčmi.

 

Široká konektivita

Výhodou je široká škála možností pripojenia. Vďaka káblu s 3,5 mm jackom pripojíte slúchadlá k počítaču, väčšine mobilných zariadení a taktiež obľúbeným herným konzolám PS4 a Xbox.

Ľahký a prenosný

Zariadenie sa vyznačuje ľahkým prevedením so skladacím dizajnom a odnímateľným káblom a mikrofónom, a preto je ľahko skladné a prenosné. Tak si ho zoberiete so sebou kamkoľvek.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 97 dB
Impedancia: 26 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Cooler master
Impedancia: 26 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 215 mm
Výška: 149 mm
Hmotnosť: 250 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 97 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Áno
Dĺžka kábla: 1,5 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: MH-751

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore