Cooler Master MM710 MM-710-KKOL1 čierna


Rozhranie: USB, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Typ senzora: optická, Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi, Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie,


Cena 49,90 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná myš Cooler Master MM710 si vás získa svojimi kvalitnými funkciami a pozoruhodným dizajnom puzdra s jedinečným káblom Ultrawave. Vyznačuje sa nízkou hmotnosťou 50 gramov, čo zabezpečuje rýchlejšie pohyby, minimálnu únavu a menšie bolesti zápästia spojené so stresom. Je vybavená optickým senzorom Pixart so 7 nastaveniami DPI od 400 do 16 000 DPI a frekvenciou 1000 Hz. Kvalitné Omron spínače vydržia 20 milión kliknutí. Disponuje 6 tlačidlami a procesorom ARM Cortex M0+. Pripojenie zaistí USB kábel Ultraweave s dĺžkou 1,8m.

Inovatívny dizajn

Jedinečný vzhľad hernej myši Cooler Master MM710 predstavuje spojenie prepracovaného plastového krytu, ktorý je ľahký a odolný. Vďaka tomu je znížená hmotnosť myši na menej ako 53g. Už žiadne boji proti myši a už žiadne zmeškané chvíle kvôli rozsahu pohybu s obmedzenou hmotnosťou. Bolesť zápästia po herných maratónoch a únava po všetkých výhrach sú minulosťou. Zamerajte sa na lepšiu a výkonnejšiu hru. Myš obsahuje pätky PTFE pre zvýšenie výkonu a kĺzanie po podložke bez námahy.

Zmeňte svoju myš

Keď ničíte nepriateľa, nikdy by ste nemali mať pocit, že ste roztomilé zviera na vodítku. Preto je myš Cooler Master MM710 vybavená novým káblom Ultrawave. Skladá sa z odolného, ale flexibilného materiálu. Nebude vás počas hry zanášať cez mapu a nebude spôsobovať nepresnosť na cieľ. Teraz sa zbavíte všetkých lagov myši.

Pre komfort aj výkon

Cooler Master MM710 má všestranný tvar, ktorý je optimalizovaný pre hráčov s pravou rukou kvôli pohodliu a funkčnosti. Má dve bočné tlačidlá pre ľahký prístup ku vašim vlastným kľúčom. Odvážny preformovaný dizajn navyše maximalizuje prúdenie vzduchu, čím znižuje otravne prepotenú dlaň, ktorá sa stáva zvlášť pri klasických myšiach.

Herný optický senzor

Vybavená optickým snímačom 16 000 DPI Pixart pre minimálne oneskorenie a maximálnu presnosť. Vylepšenie optického senzora masívne zníži hmotnosť myši. V prípade že potrebujete uprednostniť rýchlosť pred presnosťou, DPI je okamžite nastaviteľné. Dáva vám možnosť vykonávať úpravy v reálnom čase v závislosti od hry a štýlu hry.

Omron spínače

Už sa nikdy nebudete musieť báť, že v polovici bitky odídete z vašej zbrane. Prepínače Proron triedy Omron sú štandardom pre Cooler Master MM710. Nachádzajú sa pod ľavým a pravým tlačidlom a sú dimenzované na 20 miliónov stlačení tlačidiel.

Osobitá ochrana

Ľahká myš vyžaduje ochranu pred ťažkými váhami, najmä kvôli svojmu jedinečnému dizajnu, ktorý je náchylný na vonkajšie prejavy. Myš Cooler Master MM710 obsahuje vrstvu odolnú voči prachu a vode. Pomáha predchádzať nehodám s rozliatou vodou, hromadou prachu či potom z dlaní. Nie je odolná voči ponoreniu do vody.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 16000 dpi
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Cooler Master MM710 MM-710-KKOL1 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené