Corsair HS35 CA-9011198-EU červený


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 113 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,

Farba


Cena 53,90 €

1,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Corsair HS35 v červenej farbe vám sprostredkuje pohlcujúci zvuk, o ktorý sa postarajú 50mm meniče s frekvenčným rozsahom 20Hz - 20 kHz a impedanciou 32 Ohm. Pohodlie počas dlhých hodín hrania zaistí nastaviteľná čelenka spolu s mäkkými polstrovanými náušníkmi. Súčasťou je ovládací prvok na náušníku a jednosmerový mikrofón s certifikáciou Discord a funkciou potlačenia okolitého hluku. Multiplatformovú kompatibilitu zaručí 1,8 m kábel s 3,5 mm jackom.

Vysoké pohodlie

Vychutnajte si vysoké pohodlie pri dlhých herných maratónoch vďaka nastaviteľným náušníkom s mäkkým polstrovaním z pamäťovej peny. Robustná konštrukcia slúchadiel s kovovými prvkami navyše zabezpečí vysokú odolnosť a dlhodobú životnosť.

Jasná komunikácia so spoluhráčmi

50 mm neodymové meniče vám prinesú vynikajúcu kvalitu zvuku so širokým rozsahom a presnosťou. Súčasťou je tiež jednosmerný mikrofón s certifikáciou Discord, ktorý disponuje funkciou potlačenia okolitého hluku pre vyššiu kvalitu prenosu hlasu a krištáľovo čistú komunikáciu.

Multiplatformová kompatibilita

Na pripojenie k zariadeniam poslúži 1,8 m kábel s 3,5 mm jackom, ktorý je zárukou kompatibility s väčšinou herných platforiem - PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch a mobilnými zariadeniami.

Ovládanie na náušníku

Ľahko prístupné ovládacie prvky na náušníku vám umožnia regulovať hlasitosť slúchadiel a stlmiť mikrofón. Vďaka tomu sa môžete plne venovať hre bez zbytočného zdržiavania sa. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 113 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair HS35 CA-9011198-EU červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené