Corsair HS70 Pro čierny


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 111 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 16 hod., Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: USB,


Cena 119,00 €

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Corsair HS70 Pro v čiernom vyhotovení má nastaviteľnú polstrovanú čelenku aj náušníky vyplnené pamäťovou penou, ktoré poskytnú pohodlie počas dlhých hodín hrania. Krištáľovo čistý 7.1 kanálový priestorový zvuk (len pre PC) zabezpečia 50 mm neodýmiové meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 111 dB. Vaši spoluhráči vás budú zreteľne počuť vďaka odpojiteľnému jednosmernému mikrofónu s potlačením hluku. Hedset disponuje certifikáciou Discord. Pripojenie k počítaču aj k hernej konzole Sony PlayStation 4 zabezpečuje 2,4 GHz bezdrôtová technológia s dosahom do 12 metrov. Náhlavná súprava je vybavená ovládaním hlasitosti, tlačidlo pre stlmenie mikrofónu aj vstavanou batériou s približne 16 hodinovou výdržou.

Vytvorený pre pohodlie

Výnimočné pohodlie počas dlhých hodín hrania poskytnú náušníky vyplnené pamäťovou penou aj nastaviteľná polstrovaná čelenka. Rýchly prístup k úprave hlasitosti a k stlmeniu mikrofónu poskytnú ovládacie prvky umiestnené na slúchadle. 

Krištáľovo čistý zvuk

Aby ste počuli všetko, čo sa udeje na bojisku je headset vybavený 50 mm neodýmiovými meničmi s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz, citlivosťou 111 dB a impedanciou 32 ohmov. Vďaka 7.1 kanálovému priestorovému zvuku, ktorý je dostupný len na PC, sa ocitnete priamo v strede hry.

Spoluhráči vás budú počuť

Náhlavná súprava disponuje jednosmerným mikrofónom, ktorý redukuje okolitý hluk, takže vaši spoluhráči vás budú počuť hlasno a zreteľne. Nechýba ani certifikácia Discord.

Bezdrôtové pripojenie

Headset Corsair HS70 Pro v čiernom vyhotovení pripojíte k počítačom aj k hernej konzole Sony PlayStation 4 prostredníctvom 2,4 GHz bezdrôtovej technológie s dosahom do 12 metrov. Napájanie zabezpečuje vstavaná batéria s približne 16 hodinovou výdržou, ktorú nabijete cez micro USB port.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 111 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 16 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair HS70 Pro čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené