Corsair K55 RGB PRO čierna


Rozhranie: USB 2.0, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Áno,


Cena 59,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná klávesnica Corsair K55 PRO v čiernom vyhotovení disponuje RGB podsvietením s možnosťou viacerých režimov. Je vybavená membránovými spínačmi, na ktorých je umiestnených 110 klávesov. K dispozícii máte 6 programovateľných makro klávesov aj tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a prehrávanie. Nechýba možnosť uzamknutia klávesy Windows, funkcia 12-key rollove, anti-ghosting, či vstavaná pamäť. Podsvietenie a funkcie tlačidiel upravíte pomocou softvéru Corsair iCUE. O pohodlie sa postará odpojiteľná gumená opierka zápästia a sklopné nožičky. Zvýšenú odolnosť voči prachu a vode zaručuje certifikácia IP42. Pripojenie k počítaču zabezpečuje kábel s USB 2.0 konektorom.

Kvalitné spracovanie

Herná klávesnica Corsair K55 RGB PRO v čiernom vyhotovení je vytvorená tak, aby vám poskytovala pohodlie počas dlhých herných chvíľ. Oporu pre zápästie zabezpečí odpojiteľná gumená podložka. Sklon klávesnice môžete zmeniť pomocou sklopných nožičiek. Zvýšenú odolnosť voči prachu a poliatiu vodou zaručuje certifikácia IP42.

Dynamické RGB podsvietenie

Dizajn klávesnice dopĺňa 5-zónové RGB podsvietenie. Všetky nastavenia podsvietenia, programovanie makier aj synchronizáciu osvetlenia celého vášho systému vykonáte v softvéri Corsair iCUE.

Užitočná výbava

110 klávesov je umiestnených na membránových spínačoch, ktoré pri používaní vydávajú minimálny hluk. V hornom pravom rohu sú k dispozícii tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a prehrávania. Na bočnej strane sa nachádza 6 programovateľných makro klávesov. Klávesnica tiež disponuje funkciou anti-ghosting, 12-key rollover, uzamknutím klávesy Windows aj vstavanou pamäťou na uloženie vašich nastavení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB 2.0
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows 10
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair K55 RGB PRO čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené