Corsair K68 Cherry MX Red

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Nie, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 92,90 €

1,86 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herná klávesnica Corsair K68 v čiernej farbe sa pýši kvalitným vyhotovením so stupňom odolnosti proti prachu a vode IP32. Disponuje mechanickými spínačmi Cherry MX Red, červeným LED podsvietením s nastaviteľnými efektmi, multimediálnymi tlačidlami, vstavanou pamäťou, uzamknutím klávesy Windows aj funkciami Anti-ghosting a N-key rollover. Na pripojenie k zariadeniam poslúži kábel s USB 2.0 rozhraním. Parametre klávesnice si prispôsobíte pomocou softvéru Corsair iCUE.

Odolné prevedenie

Herná klávesnica Corsair K68 sa vyznačuje stupňom ochrany IP32, vďaka čomu odolá prieniku prachu aj postriekaniu vodou.

Mechanické spínače

Klávesy sú umiestnené na mechanických spínačoch Cherry MX Red, ktoré sa postarajú o presné zaznamenanie a rýchlu odozvu. Nechýbajú funkcie Anti-ghosting a N-key rollover.

Červené podsvietenie

Posuňte hranie na novú úroveň. S červeným LED podsvietením ponúkajúcim pohlcujúce svetelné efekty sa stane hranie jedinečnou skúsenosťou.

Jednoduché ovládanie médií

Pre rýchly a jednoduchý prístup k ovládaniu médií sú k dispozícii multimediálne tlačidlá, pomocou ktorých napríklad upravíte hlasitosť bez prerušenia hry.

Komfortné používanie

Pre dosiahnutie vysokého pohodlia pri herných maratónoch či dlhom písaní bola klávesnica opatrená odnímateľnou opierkou zápästia. Vďaka dobrému sklonu a mäkkému pogumovanému povrchu ponúkne maximálny komfort.

Inteligentné ovládanie

Klávesnica podporuje úpravy v softvéri Corsair iCUE, pomocou ktorého nastavíte všetky vlastnosti, vrátane efektov LED podsvietenia. Nastavenia môžete uložiť do vstavanej pamäte.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows 10
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Nie
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair K68 Cherry MX Red

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené