Corsair K95 RGB Platinum US Cherry MX Brown


Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 189,00 €

3,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herná drôtová klávesnica Corsair K95 RGB Platinum v čiernom prevedení má odolnú hliníkovú konštukciu. Vybavená je kvalitnými mechanickými spínačmi Cherry MX Brown, ktoré sa vyznačujú rýchlymi odozvami pri hraní. Funkcia anti-ghosting sa postará o okamžité reakcie bez oneskorených reakcií a súčasné stláčanie viacerých klávesov. Multimediálne tlačidlá poslúžia na ovládanie zvuku a prehrávanie médií. S prispôsobiteľných RGB podsvietením vylepšíte dizajn klávesnice. Pre jednotlivé nastavenia hier môžete využiť až 6 makro tlačidiel. Klávesnica má US lokalizáciu.

Prepracovaná konštrukcia s vysokou odolnosťou

Herná klávesnica Corsair K95 RGB Platinum je v modernom čiernom prevedení. Má hliníkovú konštrukciu s eloxovaným rámom, ktorý jej zaručuje vysokú kvalitu a životnosť. Hravo tak zvládne aj náročnejšie herné nasadenie. 

Zvýšený komfort pri používaní

Pohodlie pre vaše zápästia zabezpečí ergonomická podložka. Tú môžete jednoduchým spôsobom podľa potreby od klávesnice odpojiť. Vylepší vám používateľský zážitok počas herných chvíľ. Nebudete tak pociťovať únavu či bolesť rúk po dlhšom používaní klávesnice.

Výkonné spínače Cherry MX Brown

Klávesnica Corsair K95 RGB Platinum je vybavená naozaj špičkovými komponentmi. Mechanické spínače Cherry MX Brown sa postarajú o rýchle odozvy a akcie. Ich aktivačná vzdialenosť má iba 2mm

100% Anti-ghosting

Vďaka overenej a veľmi obľúbenej funkcii anti-ghosting u každého náročného hráča, sa už nemusíte obávať o oneskorené reakcie alebo prehru. Zaistí vám, aby klávesy na vaše príkazy okamžite reagovali, navyše môžete stláčať viacero klávesov súčasne. 

Viac profilov pre viac aktivít

Klávesnica je vybavená až 6 makro tlačidlami. Vďaka nim si môžete priradiť jednotlivé nastavenia pre dané herné tituly. Tlačidlá majú príjemný textúrovaný povrch, aby ste ich vedeli odlíšiť od ostatných, či dokonca ich omylom nestlačili.

Rozžiarte svoje prostredie

Doplnkom klávesnice je RGB podsvietenie, ktoré dodáva dizajnu výnimočnosť a štýl. Podsvietenie môžete nastavovať a upravovať pomocou dostupného softvéru softvér CORSAIR iCUE

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows 10
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair K95 RGB Platinum US Cherry MX Brown

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené