Corsair Virtuoso RGB


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 109 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 20 hod., Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: USB,


Cena 139,00 €

Zľava 37 % z pôvodnej ceny: 219,00 € Zobraziť nápoveď

2,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový herný headset Corsair Virtuoso RGB Wireless v sivej farbe poskytne vysoký komfort a jedinečnú skúsenosť. Je vybavený 50 mm meničmi, ktoré sprostredkujú 7.1 priestorový zvuk s frekvenčným rozsahom 20Hz - 40 kHz a impedanciou 32 Ohm. Dokonalé pohodlie pri nosení zaručia mäkké polstrované náušníky z pamäťovej peny a nastaviteľná čelenka s odolným hliníkový rámom. Vo výbave nechýba odnímateľný mikrofón pre jasnú komunikáciu, nastaviteľné dynamické RGB podsvietenie, funkcia automatického vypnutia pri zložení z hlavy a vstavaná batéria s výdržou až 20 hodín. Headset pripojíte k zariadeniam pomocou USB kábla, kábla s 3,5 mm jackom alebo bezdrôtovo prostredníctvom nano prijímača Slipstream s dosahom až 18 m.

Pohlcujúci 7.1 priestorový zvuk

Corsair Virtuoso RGB je vybavený 50 mm neodymovými meničmi, ktoré vám sprostredkujú pohlcujúci 7.1 priestorový zvuk s frekvenčným rozsahom 20 - 40 000 Hz. Vďaka tomu budete počuť všetko od najľahších krokov nepriateľa až po najhlbší basový tón ohlušujúcich explózií.

Odolný, ľahký, štýlový

Kvalitná hliníková konštrukcia slúchadiel je zárukou nízkej hmotnosti a vysokej odolnosti. Mäkké náušníky sú naplnené pamäťovou penou, vďaka čomu sa presne prispôsobia tvaru uší a poskytnú dokonalé pohodlie aj počas dlhých hodín hrania.

Tri spôsoby pripojenia

Headset Corsair Virtuoso RGB je možné pripojiť prakticky ku všetkým herným platformám. Spoľahlivé pripojenie umožní USB kábel alebo kábel s 3,5 mm jackom. Na rýchle bezdrôtové pripojenie poslúži nano prijímač s technológiou Slipstream, ktorá zaistí dosah až 18 m.

Mikrofón

Pre jasnú komunikáciu so spoluhráčmi bol headset vybavený odnímateľným všesmerovým mikrofónom s certifikáciou Discord, ktorý ponúkne široký dynamický rozsah a umožní kvalitný prenos hlasu.

Inteligentné ovládanie

Corsair Virtuoso podporuje softvér CORSAIR iCUE, pomocou ktorého si nastavíte všetky vlastnosti headsetu vrátane RGB podsvietenia, zvukových profilov, 7.1 priestorového zvuku a ekvalizéra. Umožní vám taktiež synchronizovať podsvietenie zariadenia s kompatibilnými perifériami, chladičmi a ostatnými zariadeniami značky Corsair.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 109 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 20 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair Virtuoso RGB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené