Corsair Virtuoso RGB Wireless SE sivý


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-40000 Hz, Citlivosť: 109 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 20 hod., Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: 3,5 mm jack, USB,


Cena 219,00 €

4,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový herný headset Corsair Virtuoso RGB Wireless SE v sivej farbe vyniká štýlovým a prémiovým dizajnom. Moderná a odolná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť. Headset obohacujú prvky s RGB podsvietením. Nastaviteľná konštrukcia spoločne s penovými náušníkmi zaručia maximálny komfort pri používaní. Slúchadlá headsetu disponujú kvalitným priestorovým zvukom 7.1 a 50mm meničmi, ktoré sa postarajú o detailné sprostredkovanie zvukových zážitkov. Frekvenčný rozsah je od 20Hz do 40 000Hz. Na komunikovanie počas hrania vám poslúži nastaviteľný mikrofón, ktorý môžete aj odpojiť. Ovládacie prvky na reguláciu zvuku sú umiestnené na konštrukcii slúchadiel. Headset môžete pripojiť pomocou bezdrôtovej technológie Slipstream, USB kábla alebo 3,5mm audio jacku.

Prémiové spracovanie

Herný headset Corsair Virtuoso RGB Wireless SE v sivom prevedení vyniká modernou konštrukciou. Doplnkom sú prvky headsetu s RGB podsvietením, ktoré dodávajú dizajnu výnimočnosť a štýl. Podsvietenie môžete nastavovať a upravovať pomocou dostupného softvéru CORSAIR iCUE.

Komfortné používanie

Pohodlie aj počas dlhšieho používania zaručujú mäkké konštrukčné časti z pamäťovej peny. Headset s nastaviteľnou výškou bočných strán si prispôsobíte podľa svojich potrieb. Reguláciu zvukových vlastností vám zjednodušia ovládacie prvky umiestnené priamo na konštrukcii slúchadiel.

Inteligencia na prvom mieste

Interný akcelerometer automaticky vypne náhlavnú súpravu, keď ju položíte, a zapne sa, keď ju znova zapnete.

Kvalitné zvukové zážitky

  • Frekvenčný rozsah: od 20Hz do 40 000Hz
  • Citlivosť: 109dB
  • Impedancia: 32ohm

Praktický mikrofón

Ak patríte medzi tých, ktorí pri hraní hier radi komunikujú so svojimi spoluhráčmi, určite oceníte kvalitný mikrofón so širokým dynamickým rozsahom. Ten sa postará o čisté a jasné zachytenie vášho hlasu. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 100Hz do 10 000Hz a citlivosť je 40dB. Rovnako ako slúchadlá, aj mikrofón má prvok s RGB podsvietením. Je ním malý prstenec, ktorý bude signalizovať aktívnosť mikrofónu. Ak mikrofón nebudete potrebovať, môžete ho jednoducho od headsetu odpojiť.

Možnosti konektivity

3 spôsoby pripojenia:

  • Bezdrôtové pomocou Slipstream (inteligentný frekvenčný prenos cez USB prijímač)
  • Káblové pomocou 3,5mm audio jack konektora
  • Káblové pomocou USB konektora

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-40000 Hz
Citlivosť 109 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 20 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor 3,5 mm jack, USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair Virtuoso RGB Wireless SE sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené