Corsair Void RGB Elite Wireless čierny


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 116 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 16 hod., Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: USB,


Cena 119,00 €

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Corsair Void RGB Elite Wireless v čiernom vyhotovení má RGB podsvietenie, certifikáciu Discord a podporuje nastavenie cez softvér Corsair iCUE. Disponuje odolnou konštrukciou a náušníkmi s pamäťovou penou potiahnutou tkaninou z mikrovlákna. 7.1 kanálový priestorový zvuk (len na PC) zabezpečia 50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 30 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 116 dB. Nechýba všesmerový mikrofón s indikátorom prevádzky ani ovládacie prvky pre nastavenie hlasitosti a stlmenia mikrofónu. Headset napája vstavaná batéria s 16 hodinovou výdržou. Pripojenie zabezpečí 2,4 GHz bezdrôtová technológia.

Dizajn

Headset Corsair Void RGB Elite Wireless v čiernom vyhotovení má odolnú konštrukciu s hliníkovými strmeňmi. Vzhľad headsetu si môžete prispôsobiť pomocou RGB podsvietenia. Pohodlie pri dlhých herných sedeniach zabezpečia náušníky vyplnené pamäťovou penou potiahnuté priedušnou tkaninou z mikrovlákna.

Ohromujúci zvuk

50 mm neodýmiové meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 30 kHz, citlivosťou 116 dB a impedanciou 32 ohmov vám poskytnú 7.1 kanálový priestorový zvuk, vďaka ktorému budete mať pocit, ako by ste boli v centre diania.

Výbava a konektivita

Náhlavná súprava je vybavená všesmerovým mikrofónom, ktorého prevádzku signalizuje LED indikátor. K dispozícii sú aj ovládacie prvky pre nastavenie hlasitosti a stlmenia mikrofónu. Pripojenie k počítaču zabezpečí 2,4 GHz bezdrôtová technológia s dosahom do 12 metrov. O napájanie sa postará vstavaná batéria s 16 hodinovou výdržou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 116 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 16 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair Void RGB Elite Wireless čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené