CPA Halo 16 červený

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 1.77 ", 3G: Nie, Rozlíšenie displeja (px): 220x176, Kapacita: 16 MB, Typ telefónu: Klasický, Operačná pamäť RAM: 32 MB,

Farba


Cena 25,90 €

0,52 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Mobilný telefón CPA HALO 16 v elegantnom červenom prevedení s 1,77" displejom, jednoduchým ovládaním, vysokým kontrastom, ľahkým a tenkým telom, ktorý je vhodný aj pre seniorov. Telefón s rozlíšením displeja 220 x 176 pixelov a podporou pamäťových kariet microSD disponuje Li-ionovou batériou s kapacitou 600 mAh, s výdržou v pohotovostnom režime až 7 dní a operačnou pamäťou RAM 32 MB. Na nabíjanie telefónu je možné využívať nabíjací stojan alebo micro USB nabíjačku.

Batéria

Vďaka batérií Li-on s kapacitou 600 mAh na jedno nabitie vydrží váš mobilný telefón CPA HALO 16 v pohotovostnom režime až dlhých 7 dní. Telefón sa pýši výdržou telefonovania s dĺžkou až 3 hodiny. Ak sa vám náhodou vybije, môžete na jeho dobitie využiť nabíjací stojan alebo micro USB nabíjačku.

 

Vybavenie 

K základnej výbave mobilného telefónu CPA HALO 16 patrí hudobný prehrávač, vďaka ktorému si môžete vypočuť vašu obľúbenú hudbu, taktiež FM rádio, kalkulačka, kalendár, ktorý vás bude neustále držať v obraze, a praktické svetlo. Mobilný telefón s možnosťou používania pamäťovej karty s maximálnou kapacitou 16 GB je vybavený farebným 1,77" displejom s rozlíšením 220 x 176 pixelov

 

Locator SOS

Tlačidlo SOS je v prvom rade skvelým pomocníkom pre všetkých seniorov. Po jeho stlačení začne telefón vibrovať a prehrávať zvuk sirény, čím môžete upozorniť na to, že potrebujete pomoc napríklad v prípade zhoršeného zdravotného stavu. Po samotnom stlačení tlačidla SOS telefón automaticky zavolá na prednastavené telefónne číslo, ktorým môže byť aj číslo záchrannej zdravotnej služby. Na bočnej strane telefónu CPA HALO 16 nájdete kolieskové tlačidlo, ktoré slúži na zvyšovanie a znižovanie hlasitosti.

 

Obsah balenia

  • Telefón
  • Cestovaná nabíjačka
  • Stojan na nabíjanie
  • Batéria
  • Návod

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 1.77 "
3G Nie
Rozlíšenie displeja (px) 220x176
Kapacita 16 MB
Typ telefónu Klasický
Operačná pamäť RAM 32 MB

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia CPA Halo 16 červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené