Crackdown 3 Xbox One hra

Cena:
4,99 €

Pôvodná cena 64,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,10 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Hra Crackdown 3 je určená pre herné konzoly XBOX ONE. V hre plnej chaosu a deštrukcie sa stanete super agentom, ktorý zastaví zločiny. Metropolitné časti sú pod útokom s doposiaľ nevídanou úrovňou zločinu. Agentúra sa po útoku dostala k horúcej stope a teraz sa pred ničím nesmie zastaviť. Pomôžte vášmu tým nájsť vinníkov a zaistite spravodlivosť v celej hre. Zvyšujte úrovne schopnosti agentov a preskúmajte mrakodrapy, hádžte nákladiaky na nepriateľov a bojujte ako samotný boss. V režime Wrecking Zone – multiplayer pre 10 hráčov – zničíte súperovú pevnosť.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 92 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Umenie zabíjať

Vylepšíte schopnosti svojho super agenta v skákaní ponad mrakodrapy, hádzaní kamiónov na nepriateľov a umení boja. Tím, ktorý má šialenú vedu pevne v hrsti, otvorí v mene spravodlivosti časopriestorové kontinuum a vykopne kriminálne živly späť do doby Veľkého tresku.

Nebezpečné bojisko v otvorenom svete

V službe Xbox Live môžete hrať až so 4 priateľmi a spolu zničiť zločinecké impérium. Na svojich nepriateľov môžete použiť ako zbraň samotné mesto. Využite aj režim Wrecking Zone, multiplayer pre 10 hráčov, kde zničíte súperovu pevnosť. Množstvo zábavy a zároveň akčnej hry s priateľmi máte zaručené.

Nad zločinom sa zmráka

Vylákajte pomstychtivých vodcov kriminálneho Gangu z ich pevnosti. Vymláťte ich pouličných vojakov, napadnite zločinecké operácie a odstráňte najvyšších vodcov gangu. Ostrovný raj New Providence ovládaný korporátnymi psychopatmi, gangstermi a zabijakmi – je domovom mimoriadne tajomnej a nesmierne hrozivej spoločnosti TerraNova Worldwide. Megakorporácia vybudovaná okolo tlejúceho srdca vulkánu, ktoré sa len nedávno záhadne znovu vznietilo, využíva všetky dostupné materiálne i ľudské zdroje v okolí a pripravuje sa na ďalšiu fázu svojho diabolského plánu, ale aj nevyhnutnú konfrontáciu s Agentúrou.

The Blackout

Došlo k nečakanému útoku nového nepriateľa. Hlavné oblasti mesta boli zasiahnuté dosiaľ nevídanou živelnou silou, ktorá uvrhla mesto do temnoty a chaosu. Po tomto útoku si Agentúra vybrala toho najlepšieho z najlepších a teraz sa nezastaví pred ničím, kým nenájde vinníkov a nedomôže sa spravodlivosti – všetkými možnými prostriedkami.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: slovenská

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xbox
Médium: BLU-RAY
Titulky: slovenské
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: slovenská

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 250 mm
Hmotnosť: 0,2 g
Hĺbka: 10 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 7KG-00015

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore