Crash Bandicoot N Sane Trilogy - PC hra

Zobraziť

  • Výpredaj

Médium: DVD, Platforma: PC, Typ hry: Arkádové, Lokalizácia: anglická Viac info


Cena 34,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra na PC, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ponúka 3 remastrované legendárne tituly v okúzľujúcej HD grafike: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Hrdina Crash spoločne so svojimi kamarátmi bude zachraňovať svet a jej obyvateľov pred mnohými zloduchmi, ktorí chcú získať energiu, ktorá im poskytne nadprirodzenú moc.

Legendárny Crash Bandicoot je späť

Remastrovaná verzia 3 legendárnych hier o Crashovi a jeho priateľoch, s ktorými prekonávate levely, prekonávate dobrodružstvá a porážate bossov prichádza v titule s názvom Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Edícia 3 titulov v jednom prináša novú, príjemnú HD grafiku, ktorú si teraz môžete zahrať na PC.

 

 

Crash Bandicoot

Dr. Neo Cortex chce ovládnuť svet vytvorením geneticky modifikovaných zvierat. Zo zvierať tak vytvorí zmutované príšery s neuveriteľnou silou. Jedine Crash dokáže zachrániť zvieratá, jeho priateľku pred veľkým nebezpečenstvom, a zmariť tak Cortexove plány.

 

 

 

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back 

Dr.Cortex sa po porážke z prvého príbehu spojil s ďalším zloduchom, Dr. Ginom. Donútia Crasha pozbierať mocné kryštály, ktoré dokážu zničiť planétu. Crash, aj za pomoci sestry Coco, ale aj ďalších priateľov, sa bude snažiť využiť energiu kryštálov na zničenie Cortexovej vesmírnej stanice a všetkých jeho plánov.

 

 

 

Crash Bandicoot 3: Warped 

Tretí príbeh prináša ešte viac zábavy, mnoho hádaniek, a v neposlednom rade aj tajné úrovne. Diabolské plány Dr. Cortexa naberajú na obrátkach keď s majstrom času Nefariousom Trophyhom zostroja stroj času s cieľom získať kryštály. Crash a Coco za pomoci Aku Aku budú musieť cestovať do stredoveku, pod more, dokonca sa dostanú do čias faraónov. V ceste im však bude stáť mnoho nepriateľov, na čele s Uka Uka, ktorá stojí za všetkým zlom.  

 

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Arkádové
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Crash Bandicoot N Sane Trilogy - PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Eva

26. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon