Crash Bandicoot N Sane Trilogy - Xbox One hra

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 39,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Hra na Xbox One, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ponúka 3 remastrované legendárne tituly v okúzľujúcej HD grafike: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Hrdina Crash spoločne so svojimi kamarátmi bude zachraňovať svet a jej obyvateľov pred mnohými zloduchmi, ktorí chcú získať energiu, ktorá im poskytne nadprirodzenú moc.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 13 %
Popis produktu

Legendárny Crash Bandicoot je späť

Remastrovaná verzia 3 legendárnych hier o Crashovi a jeho priateľoch, s ktorými prekonávate levely, prekonávate dobrodružstvá a porážate bossov prichádza v titule s názvom Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Edícia 3 titulov v jednom prináša novú, príjemnú HD grafiku, ktorú si teraz môžete zahrať na hernej konzole Xbox One.

 

 

Crash Bandicoot

Dr. Neo Cortex chce ovládnuť svet vytvorením geneticky modifikovaných zvierat. Zo zvierať tak vytvorí zmutované príšery s neuveriteľnou silou. Jedine Crash dokáže zachrániť zvieratá, jeho priateľku pred veľkým nebezpečenstvom, a zmariť tak Cortexove plány.

 

 

 

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back 

Dr.Cortex sa po porážke z prvého príbehu spojil s ďalším zloduchom, Dr. Ginom. Donútia Crasha pozbierať mocné kryštály, ktoré dokážu zničiť planétu. Crash, aj za pomoci sestry Coco, ale aj ďalších priateľov, sa bude snažiť využiť energiu kryštálov na zničenie Cortexovej vesmírnej stanice a všetkých jeho plánov.

 

 

 

Crash Bandicoot 3: Warped 

Tretí príbeh prináša ešte viac zábavy, mnoho hádaniek, a v neposlednom rade aj tajné úrovne. Diabolské plány Dr. Cortexa naberajú na obrátkach keď s majstrom času Nefariousom Trophyhom zostroja stroj času s cieľom získať kryštály. Crash a Coco za pomoci Aku Aku budú musieť cestovať do stredoveku, pod more, dokonca sa dostanú do čias faraónov. V ceste im však bude stáť mnoho nepriateľov, na čele s Uka Uka, ktorá stojí za všetkým zlom.  

 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox One
Typ hry: Arkádové
Vekové obmedzenie: 7+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Activision
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Arkádové
Vekové obmedzenie: 7+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: CEX311501

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore