Popis produktu

Aplikácia Blasterx Acoustic Engine Pro iRoar

Pripravte sa na ideálnu kombináciu architektúry a inteligentného dizajnu, ktorá reprodukuje tak skvelý zvuk, aký si ani nedokážete predstaviť. Aplikácia BlasterX Acoustic Engine posilňuje akustický výkon vášho zvuku a skvalitňuje poslucháčsky zážitok. iRoar zvyšuje latku vysoko výkonného zvuku a možností prispôsobenia. Nakódovaním vlastnej aplikácie Add-ons môžete jednoducho prispôsobiť iRoar presne podľa svojich predstáv.

Inteligencia sa snúbi s individualizáciou

Reproduktor iRoar nie je len výkonný; je tiež inteligentný. S reproduktorom iRoar a aplikáciou iRoar Dashboard pre systémy iOS a Android môžete váš zvuk prispôsobovať. A presne tam iRoar mieri. Jeho vlastnosti a funkcie sú plne prístupné z aplikácie Dashboard, takže máte pocit, že komunikujete priamo s vašou hudbou. Táto aplikácia uchováva vašu najaktuálnejšie konfiguráciu. Pri spárovaní s iným reproduktorom iRoar sa vaše osobné konfigurácie automaticky načítajú do novo pripojeného zariadenia iRoar! Môžete hladko vykonávať úpravy počas počúvania!

  • Equalizer - Umožňuje upravovať basy a výšky podľa vašich osobných preferencií.
  • Immersion - Slúži na ovládanie vášho 360 stupňového zážitku z priestorového zvuku.
  • Dialóg + - Vylepšuje čistotu reči pre hudbu, filmy a hry

Je naozaj šikovný

Chceli ste niekedy počuť každý detail vášho zvuku aj pri najnižšej hlasitosti? S funkciou Smart Volume toho môžete dosiahnuť stlačením jediného tlačidla. Zariadenie iRoar je vybavené dvoma režimami. Keď je aktivovaný režim Auto, prehrávanie zvuku je priebežne sledované, takže si môžete vychutnávať vaše piesne s vopred nakonfigurovanou konzistentnou hlasitosťou. Vykonáva úpravy na základe frekvenčnej analýzy a kompenzuje zdroje s nízkou kvalitou zvuku. Ste nočná sova? Radi sledujete filmy okolo polnoci? S Night Mode počujete všetky detaily aj pri zníženej hlasitosti. Užívajte si to najlepšie - ostatné nechajte na iRoar.

Váš osobný hlasitý telefón s technológiou Mic Beam

S vysielacími mikrofónmi iRoar budete počuť nahlas a jasne. Technológia Mic Beam ponúka dva režimy, ktoré umožňujú reproduktoru zachytávať všetky okolité zvuky, ktoré spĺňajú určité parametre. Režim 360° zachytáva všetky zvuky v okolí reproduktora bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Naopak režim Private (Súkromie) potláča to, čo nechcete počuť. Sústredí sa na zachytávanie zvuku vo vopred určenej akustickej zóne, takže zvuky v tejto zóne budú izolované od vášho okolia.

Aplikácia iRoar Remote Assistant

Premeňte váš telefón Android alebo iPhone na diaľkový ovládač zariadení iRoar s aplikáciou Remote Assistant! Okrem prehrávania hudby z knižnice médií vo vašom telefóne umožňuje táto aplikácia taktiež pristupovať ku zvukovému obsahu uloženému na karte microSD v zariadení iRoar. Môžete sledovať aktuálne prehrávanú stopu z vašej karty microSD vo vašom smartfóne! Prostredníctvom aplikácie môžete vzdialene spúšťať nahrávanie v zariadení iRoar a ukladať vaše zvukové relácie na kartu microSD.

Dôležité vlastnosti

Inteligentné dotykové ovládanie je adaptívne a kontextové v závislosti od zvoleného režimu reproduktora. Zodpovedajúce tlačidlá svietia a ukazujú zodpovedajúce ovládacie prvky, ktoré sú pre vás dôležité. Batéria Li-ion 9000 mAh umožňuje až 20 hodín prehrávania. Taktiež dokáže rýchlo nabíjať mobilné telefóny a tablety vysokým výstupným prúdom 1,5 A.

Výkon rozochvievajúci myseľ

Aktívny 2,75" menič vytvára dokonalé basy. Umiestnením smerom nahor stabilizuje reproduktor a poskytuje širšie zvukové počúvanie. Ďalej je reproduktor vylepšený dvojitými protiľahlými postrannými pasívnymi radiátormi, ktoré rozširujú zvukové pole. Trvanlivé, ľahké a vylepšené vysokofrekvenčné meniče poskytujú vyvážené výšky. Tieto duálne 2" meniče sú navrhnuté pre diaľkové šírenie vysokých frekvencií. Takýto interaktívny zvukový systém by samozrejme nebol možný bez inteligencie špeciálneho procesora SB-Axx1.

Konštrukcia s dvoma zosilňovačmi

Hoci mnoho prenosných reproduktorov vytvára zvuk iba v obmedzenej oblasti, reproduktor Creative iRoar dokáže účinne zvukom zaplniť priestor. Na základe rozsiahleho výskumu a vývoja bolo do kompaktného brožurového formátu reproduktora iRoar nainštalovaných 5 reproduktorových meničov. Dva ľahké vysokofrekvenčné 2" meniče zaisťujú hlboký vysokofrekvenčné rozptyl, zatiaľ čo horný aktívny 2,75" ovládač vytláča basy smerom von. Tento efekt je ďalej podporený dvoma protiľahlými postrannými pasívnymi radiátormi, ktoré rozptyľujú basy ešte ďalej. Kompaktný a výkonný reproduktor iRoar je rovnako vybavený 2 vysoko výkonnými zosilňovačmi - jeden je určený na zosilnenie hĺbok a stredov a ďalší je určený celý k zosilneniu výšok. Výsledkom je čistý, priestranný a dobre vyvážený zvuk bez oslabenia basov.

Šírenie zvuku všetkými smermi

Reproduktor iRoar dokáže naplniť miestnosť jedinečným rovnomerne rozloženým zvukom. Reproduktor iRoar je pevný ako skala aj pri maximálnej hlasitosti. Horný aktívny 2,75" ovládač je z dôvodu akustického výkonu uložený vodorovne, čím sa zvyšuje stabilita. Takže to, čo počujete, je priezračná hudba z veľmi stabilného reproduktora bez rušivých vibrácií a klepania. Nenechajte sa zmiasť jeho veľkosťou. V predvolenom nastavení vytvára vyvážený kvalitný zvuk. V prípadoch, keď je vyžadovaný vysoký zvukový výkon môžu užívatelia stlačiť tlačidlo ROAR, ktoré okamžite zosilní hlasitosť, hĺbku a priestorovosť zvuku.

Nová generácia bezdrôtového osobného PA systému

Tento výkonný Bluetooth reproduktor je špeciálne určený pre profesionálov, ktorí ho môžu použiť ako bezdrôtový osobný PA systém. Prináša pôsobivý prejav pre vaše prezentácie, konferencie či dokonca karaoke vystúpenie! Stačí pripojiť reproduktor iRoar k mikrofónu iRoar Mic (v predaji samostatne) a máte všetko potrebné pre vystúpenie. Mikrofón iRoar Mic má výdrž až 10 hodín. Je univerzálny a pohodlný. Mikrofón je tiež vybavený konektorom linkového vstupu, ktorý umožňuje miešať hudbu z mobilného zariadenia a požiadať bezdrôtové karaoke vystúpenie! Funkcia Voice Morph zas umožňuje úžasne meniť hlas pre väčšiu zábavu. Váš hlas môžete zosilňovať a meniť za pochodu pre upútanie pozornosti alebo pre oslovenie davu. Mnoho hlasových efektov k výberu!

Možnosti pripojenia

Reproduktor iRoar podporuje kodek Bluetooth aptX Low Latency a tiež AAC. Vďaka nízkej latencii si môžete užívať hry alebo sledovať filmy bez oneskorenia. Naviac Creative Multipoint umožňuje vykonávať viac operácií až s dvoma simultánne pripojenými zariadeniami. Stačí vložiť kartu microSD s vašimi obľúbenými piesňami a po stlačení tlačidla prehrávania si môžete vychutnať fantastický poslucháčsky zážitok. Môžete ľahko posilniť zvuk vášho TV pripojením reproduktoru iRoar optickým káblom. Aj s možnosťami bezdrôtového pripojenia môžete vniesť retro kúzlo do hudby, ktorú milujete. Reproduktor iRoar je vybavený zabudovaným 3,5 mm univerzálnym vstupom AUX pre pripojenie ďalších analógových zvukových zariadení. Už ste niekedy skúšali párovania NFC (Near Field Communication), ale neviete, či ste postupovali správne? S reproduktorom iRoar nemusíte dlho manipulovať s telefónom a iniciovať párovanie NFC. Dotknite sa telefónom, ktorý je vybavený funkciou NFC, čierneho rámčeka reproduktora a párovanie prebehne okamžite. Jednoduché.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Creative
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Áno
Zvukové formáty: flac, wma, mp3, wav
iAirplay: Nie
RMS výkon: 40 W
iNFC: Áno
Typ reproduktora: 3 - pásmový
Počet reproduktorov: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Creative
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22,5 cm
Výška: 5,9 cm
Hĺbka: 12,1 cm
Hmotnosť: 1,1 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: flac, wma, mp3, wav

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie
RMS výkon: 40 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 3 - pásmový
Počet reproduktorov: 5

Energetické údaje

Napájanie: 5V/micro USB, 230 V, Batérie

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: 70SB163000001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore