Sound BlasterX G5

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Vreckové zariadenia Sound BlasterX G5 prináša masívne vynikajúcu kvalitu herného zvuku v pôsobivo drobnom formáte, či už ho použijete k počítaču či k hernej konzole. Tento virtuálny 7.1 24bitový / 192kHz, 120dB USB digitálny prevádzač zvuku (DAC) a slúchadlový zosilňovač prináša jedinečný herný zvukový zážitok.

Podpora virtuálneho 7.1 priestorového zvuku

Prenosné zariadenie G5 podporuje virtuálne vstupné signály 7,1 kanálového zvuku pre realistickú virtualizáciu prostredníctvom softvéru BlasterX Acoustic Engine Pro. Vďaka tomu vaše slúchadlá reprodukujú herné efekty a zvukové vnemy s perfektnou presnosťou a polohou!

Podmanivý 3D PC herný zvuk

G5 je vysoko výkonná externá zvuková karta s integrovanou SB-Axx1 ? viacjadrovú čipovou sadou pre hardwarovo vylepšený zvuk. Dokonca aj stereofónny zvuk zo základnej dosky sa vo vašich slúchadlách zmení na 3D virtuálny priestorový zvuk.

Najlepší zvuk pre herné konzoly vo svojej triede

Zariadenie G5 je vyrobené z presných audiofilských komponentov a prináša najlepší zvukový zážitok vo svojej triede pre herné konzole1. Prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení zabezpečuje 24-bitový / 192kHz, 120dB USB hardvérový prevodník DAC, ktorý umožňuje počúvať herné zvukovú stopu s úžasnými detailmi. Dokážete v reálnom čase určiť presnú polohu vášho súpera a zakaždým získať víťaznú výhodu!

Audiofilský slúchadlový zosilňovač

Zariadenie G5 nie je iba 24-bitový / 192kHz, 120dB USB DAC prevodník. Vďaka sluchátkovému zosilňovaču Texas Instruments TPA6120A2 s nízkou výstupnou impedanciou 2,2 Ω dokáže zariadenie G5 zosilňovať slúchadla o impedanciu až 600 Ω a tiež citlivé příposlechové systémy na súčasnom trhu.

Integrovaný SB-Axx1 zvukový procesor

Tlačidlo pre výber profilu SBX a tlačidlá Scout Mode ? na zariadenie G5 spolupracujú s integrovaným SB-Axx1 viacjadrovým procesorom pre vylepšenie zvuku podporovaná hardvérom. V zariadení G5 je možné uložiť až tri zvukové profily, vďaka ktorým budete mať tie správne nastavenie a ušetríte čas. Stačí stlačiť tlačidlo a pomocou prepínačov vybrať vhodný profil pre vašu hru.

Ovládač hlasitosti s podsvietením s indikátorom hlasitosti s podsvietením

Zariadenie G5 je perfektný ukážkou súlade formy a funkcie. Gombík pre ovládanie hlasitosti je dostatočne veľký pre ľahký prístup. Červené podsvietenie funguje ako vizuálna pomôcka pri slabom osvetlení. Teraz ste pripravení na vašu hru!

Pripojiteľnosť

Zariadenie G5 ďalej rozširuje vstupy a výstupy súčasných zvukových riešení, ktoré sú integrované na základných doskách, vrátane napríklad linkového a optického pripojenia. K portu USB-Device s maximálnym prúdovým výstupom 100mA na zadnej strane zariadenia Sound BlasterX G5 môžete ľahko pripojiť vašu hernú myš alebo klávesnicu. Okrem vyhradeného konektora pre pripojenie mikrofónu podporuje zariadenie G5 slúchadlá so 4kolíkovým pripojením.

Základné parametre

 • Odstup signál / šum: 120dB (DAC)
 • Možnosti pripojenia (hlavný): microUSB
 • Zvukový vstup: 1x 3,5 mm výstup (linkový / optický vstup)
 • Zvukový výstup: 1x 3,5 mm výstup (linkový / optický výstup)
 • 4-pólový výstup pre slúchadlá s mikrofónom: 1 x 3,5 mm
 • Vyhradený konektor pre pripojenie mikrofónu: 1x 3,5 mm výstup
 • Slúchadlový zosilňovač: Až 600 ohmov
 • Max. kanálový výstup: stereo
 • Zvukové technológie: režim Scout Mode

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sound BlasterX G5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené