Creative MUVO 1c čierny

  • Výpredaj - 60 %

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Airplay: Nie, RMS výkon: 2 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 1 - pásmový, Počet reproduktorov: 1,


Cena 9,99 €

Zľava 60 % z pôvodnej ceny: 24,90 € Zobraziť nápoveď

0,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Prenosný bezdrôtový reproduktor Creative MUVO 1c v čiernom prevedení s výdržou batérie až 6 hodín vám spríjemní počúvanie hudby doma i na cestách, kdekoľvek chcete. Vďaka štandartu IP66 je bezdrôtový reproduktor odolný voči prachu i vode. Pomocou technológie Bluetooth vám umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k vášmu smartfónu. Pridaním ďalšieho reproduktora s bezdrôtovým prenosom Creative MUVO 1c získate bohatší stereofónny zvuk. Vďaka kompaktnej veľkosti si ho môžete jednoducho zbaliť a vziať zo sebou. Zabudovaný 3.5 mm audio vstup rozširuje možnosti tohto reproduktora.

Vodovzdorný Bluetooth reproduktor do dlane

Reproduktor do dlane Creative MUVO 1c s vodovzdorným vonkajším obalom vás bude sprevádzať na vašich dobrodružstvách s obľúbenou hudbou. Na svojich potulkách za zábavou môžete hlasno prehrávať vašu obľúbenú hudbu.  Vďaka kompaktnej veľkosti si ho môžete jednoducho zbaliť a vziať zo sebou. Zapojenie reproduktora MUVO 1c je jednoduché. K dispozícii je bohatá ponuka vstupných zdrojov, vrátane pripojenia Bluetooth. Taktiež môžete bezdrôtovo prepojiť dva reproduktory MUVO 1c pre širší a výkonnejší stereofónny zvuk.

Funguje zároveň ako slúchadlo

Keď je váš chytrý telefón pripojený prostredníctvom Bluetooth, reproduktor MUVO 1c funguje zároveň ako slúchadlo, ktoré umožňuje prepínať medzi volaním a hudbou. Už žiadne zmeškané volania!

Vysoký výkon v malom priestore

Reproduktor MUVO 1c v sebe skrýva veľkú pasívnu membránu, ktorá zaisťuje skvelý basový výkon. Tento šikovný reproduktor je vybavený jedným vyladeným širokopásmovým meničom, ktorý vždy vytvára výrazný a silný zvuk.

Bezdrôtový zvukový zážitok

Pripojiť vaše chytré zariadenia k reproduktoru MUVO 1c je hračka. Spárujte váš chytrý telefón prostredníctvom Bluetooth a nechajte hudbu voľne plynúť.

Širšie stereofónne ozvučenie

Dohodnite sa s priateľmi a vytvorte rozsiahle ozvučenie. Výkonný reproduktor MUVO 1c je vybavený stereofónnou technológiou Wireless Link, ktorá umožňuje prepojiť dva reproduktory MUVO 1c. Spoločne s vašimi priateľmi si môžete užívať priestorový zvuk z dvoch kompaktných reproduktorov.

Zábava bez obmedzenia

Reproduktor MUVO 1c má certifikované krytie IP66 proti vode a prachu. Takže voda nemôže pokaziť zábavu pri vašich bazénových akciách. Aj keď cestujete mimo bežnej trasy, ani prach ho neobmedzí. Zabudovaná 650 mAh Li-ion batéria umožňuje prehrávať hudbu nonstop až 6 hodín.* A keď sa batéria vybije, reproduktor je možné pripojiť k napájaniu káblom micro USB a užívať si ďalšie hodiny zábavy.
* Závisí od úrovne hlasitosti. Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť v závislosti od použitia, nastavenie a podmienok prostredia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Airplay Nie
RMS výkon 2 W
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmový
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Creative MUVO 1c čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené