Creative MUVO 2c fialový

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Prenosný bezdrôtový reproduktor Creative MUVO 2c v štýlovom fialovom prevedení s výdržou batérie až 6 hodín vám spríjemní počúvanie hudby doma i na cestách, kdekoľvek chcete. Vďaka štandartu IP66 je bezdrôtový reproduktor odolný voči prachu i vode. Pomocou technológie Bluetooth vám umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k vášmu smartfónu. Pridaním ďalšieho reproduktora s bezdrôtovým prenosom Creative MUVO 2c získate bohatší stereofónny zvuk. Zabudovaný prehrávač pre súbory z micro SD karty a 3.5 mm audio vstup rozširuje možnosti tohto reproduktora.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 50 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Creative Chrono je prenosný reproduktor odolný proti postriekaniu vodou so športovým dizajnom, ktorý čerpá z retro pop-artu a je zároveň FM rádio a budík. Takisto poslúži ako plne funkčný reproduktor Bluetooth, takže si môžete užívať skladby bezdrôtovo z vášho inteligentného telefónu alebo tabletu. Vďaka výkonnému zvuku a vonkajšiemu obalu s certifikáciou IPX5 si Creative Chrono môžete užívať hudbu kdekoľvek - doma i vonku. Okrem toho je vybavený 3,5 mm vstupom AUX-in a slotom na kartu micro SD, ktorý podporuje vysoko kvalitné prehrávanie MP3 hudby po vložení karty s MP3 súbormi.

Základné parametre

 • Značka: Creative
 • Wi-Fi: Nie
 • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vodovzdorný Bluetooth reproduktor do dlane

Reproduktor do dlane Creative MUVO 2c s vodovzdorným vonkajším obalom vás bude sprevádzať na vašich dobrodružstvách s obľúbenou hudbou. Na svojich potulkách za zábavou môžete hlasno prehrávať vašu obľúbenú hudbu.  Vďaka kompaktnej veľkosti si ho môžete jednoducho zbaliť a vziať zo sebou. Zapojenie reproduktora MUVO 2c je jednoduché. K dispozícii je bohatá ponuka vstupných zdrojov, vrátane pripojenia Bluetooth. Taktiež môžete bezdrôtovo prepojiť dva reproduktory MUVO 2c pre širší a výkonnejší stereofónny zvuk.

Prehráva tisíce piesní aj bez telefónu

Reproduktor MUVO 2c je vybavený zabudovaným hudobným prehrávačom, ktorý umožňuje ukladať piesne na kartu micro SD a šetriť pamäť vašich zariadení. Sú podporované vysoko kvalitné formáty zvuku pre náročných poslucháčov, vrátane FLAC a WAV, WMA a MP3.

Funguje zároveň ako slúchadlo

Keď je váš chytrý telefón pripojený prostredníctvom Bluetooth, reproduktor MUVO 2c funguje zároveň ako slúchadlo, ktoré umožňuje prepínať medzi volaním a hudbou. Už žiadne zmeškané volania!

Vysoký výkon v malom priestore

Reproduktor MUVO 2c v sebe skrýva veľkú pasívnu membránu, ktorá zaisťuje skvelý basový výkon. Tento šikovný reproduktor je vybavený jedným vyladeným širokopásmovým meničom, ktorý vždy vytvára výrazný a silný zvuk.

Bezdrôtový zvukový zážitok

Pripojiť vaše chytré zariadenia k reproduktoru MUVO 2c je hračka. Spárujte váš chytrý telefón prostredníctvom Bluetooth a nechajte hudbu voľne plynúť.

Širšie stereofónne ozvučenie

Dohodnite sa s priateľmi a vytvorte rozsiahle ozvučenie. Výkonný reproduktor MUVO 2c je vybavený stereofónnou technológiou Wireless Link, ktorá umožňuje prepojiť dva reproduktory MUVO 2c. Spoločne s vašimi priateľmi si môžete užívať priestorový zvuk z dvoch kompaktných reproduktorov.

Zábava bez obmedzenia

Reproduktor MUVO 2c má certifikované krytie IP66 proti vode a prachu. Takže voda nemôže pokaziť zábavu pri vašich bazénových akciách. Aj keď cestujete mimo bežnej trasy, ani prach ho neobmedzí. Zabudovaná 650 mAh Li-ion batéria umožňuje prehrávať hudbu nonstop až 6 hodín.*  A keď sa batéria vybije, reproduktor je možné pripojiť k napájaniu káblom micro USB a užívať si ďalšie hodiny zábavy.
* Závisí od úrovne hlasitosti. Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť v závislosti od použitia, nastavenie a podmienok prostredia.

Ovládanie na dosah ruky

Stiahnutá aplikácia Sound Blaster Connect pre iOS a Android umožňuje jednoduché ovládanie reproduktora. Môžete zobraziť a vyberať skladby z karty micro SD, prechádzať hudbou a pohodlne prepínať zdroja zvuku.

Prispôsobte zvuk vlastným požiadavkám

Po pripojení reproduktora MUVO 2c k portu USB môžete individuálne upravovať váš zážitok z počúvania pomocou aplikácie Sound Blaster Control Panel. Získate prístup k ponuke parametrov ladenia, ktorá umožňuje individuálne prispôsobovať vlastné zvukové profily. Pre rozšírenie všestrannosti funguje reproduktor MUVO 2c aj ako čítačka kariet microSD, s ktorou môžete presúvať vašu hudbu, video alebo osobné dáta medzi počítačom a pamäťovou kartou (iba keď je reproduktor vypnutý).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Creative
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Áno
Zvukové formáty: flac, wma, mp3, wav
iAirplay: Nie
RMS výkon: 2 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Creative
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IP 66

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: fialová
Šírka: 9,3 cm
Výška: 6,7 cm
Hĺbka: 3,8 cm
Hmotnosť: 0,16 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: flac, wma, mp3, wav

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie
RMS výkon: 2 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 5V/micro USB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: 51MF8250AA009

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore