Creative Outlier Active V2 čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Štýl nosenia: za krk,


Cena 29,99 €

0,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Športové bezdrôtové slúchadlá do uší Creative Outlier Active V2 v čiernom farebnom prevedení vám budú reprodukovať hudbu vo vysokom rozlíšení počas cesty do práce či behom náročného tréningu. Sú vyrobené z pevných materiálov a zvládnu aj horšie poveternostné podmienky, keďže sú odolné voči potu, dažďu a postriekaniu vodou (certifikát IPX5). Sú mäkké a pohodlné, takže ani pri dlhodobom nosení vám nebudú prekážať, no pýšia sa aj ergonomickým káblom či magnetmi, vďaka ktorým môžete slúchadlá spojiť a uložiť bezpečne okolo krku, keď ich práve nepoužívate. Disponujú vstavanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 9,5 hodín prehrávania, 3-tlačidlovým ovládaním umiestneným na kábli a silikónovými špuntami AuraSeal, ktoré pomáhajú utesňovať okolitý hluk a vonkajšiu vlhkosť.

Bezdrôtové slúchadlá do uší odolné proti potu

  • Výdrž batérie až 9,5 hodín – Dlhá výdrž batérie 9,5 hodín vám dopraje množstvo času na vychutnanie si obľúbenej hudby. Navyše už za 15 minút nabíjania si zabezpečíte 1 hodinu prehrávania.

  • Slúchadlá do uší s certifikáciou IPX5 a odolnosťou proti potu – Slúchadlá odolajú všetkým vplyvom počasia vrátane náhodného postriekania, vďaka čomu ich budete môcť naplno využiť aj pri intenzívnom cvičení. 

  • Ľahké ovládanie – Zostaňte v spojení aj na cestách vďaka možnostiam úplného ovládania hudby, hovorov a funkcií smart asistenta – to všetko len po ťuknutí na tlačidlo.

  • Ergonomický kábel, ktorý sa nekrúti – Nízka hmotnosť na úrovni 15 g so štýlovým matným tmavým káblom, ktorý sa nekrúti, sa postará o pohodlné používanie. Navyše ak slúchadlá nebudete používať, môžete ich vďaka magnetom spojiť a uložiť bezpečne okolo krku.

  • Silikónové vložky do uší AuraSeal s technológiou izolácie hluku – Jemné silikónové vložky do uší izolujú zvuk okolitého sveta a zabezpečujú hlboké basy, priezračne čisté výšky a vyvážený zvukový výkon. Vďaka 3 rôznym veľkostiam vložiek do uší si bude môcť vybrať každý také, ktoré mu zabezpečia najlepšiu izoláciu hluku. 

  • Bezdrôtový zvuk vo vysokom rozlíšení s technológiou Bluetooth – Užite si vďaka Bluetooth 5.0 bezproblémový a ničím nerušený zvuk vo vysokom rozlíšení. Ten najlepší zážitok z počúvania vám zabezpečia špeciálne vyladené 5,5 mm neodýmové ovládače, ktoré vašu hudbu dostanú na inú úroveň.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Štýl nosenia za krk

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Creative Outlier Active V2 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené