Creative Outlier Air SE Headset čierne

Cena:
69,90 €

Pôvodná cena 89,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Creative outlier Air SE zaujmú svojimi skvelými vlastnosti a perfektným prevedením. Navyše majú vynikajúcu ergonómiu, ktorá zabezpečí, že slúchadlá budú držať v uchu aj počas športových aktivít. Kvalitný zvuk si vychutnáte vďaka pokročilým grafénovým membránam a podpore moderných kodekov AAC a aptX. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 10 hodín počúvania. V špeciálnom nabíjacom puzdre sa ukrýva ďalší akumulátor, ktorý dodá ďalších 20 hodín počúvania. Každé slúchadlo je vybavené vlastným mikrofónom, takže možno pohodlne telefonovať a tiež ovládať hlasových asistentov Siri a Google. Výhodou je tiež zvýšená odolnosť podľa certifikácie IPX5.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 22 %
Popis produktu

Vynikajúca ergonómia

Creative outlier Air SE vynikajú skvelú ergonómiou, ktorá zaistí pohodlné nosenie po celý deň. Slúchadlá sú prispôsobené tak, aby dokonale sedela v ušiach aj pri pohybe, či už pri chôdzi alebo pri športových aktivitách. Silikónové nástavce sú veľmi mäkké, takže nijako netlačia v uchu. V balení nájdete náhradný pár týchto nástavcov. Výhodou vynikajúce ergonómie je tiež eliminácia okolitých hlukov. Aby ste dosiahli maximálnu kvalitu zvuku a eliminácie hluku z okolia stačí slúchadlá po vloženiu do ucha mierne pootočiť. Ďalšou skvelou vlastnosťou je zvýšená odolnosť podľa certifikácie IPX5. Slúchadlá tak odolajú potu, postriekaniu vodou a neublíži im ani dážď.

Nádherný zvuk

Slúchadlá vynikajú nielen skvelou ergonómiou, ale tiež krištáľovo čistým zvukom, ktorý si zamilujete. O produkciu zvuku sa starajú grafénové membrány, ktoré sú ľahšie ako papier a zároveň sú odolné a oproti klasickým membránam majú menšie nároky na spotrebu energie. Aj cez tieto skvelé vlastnosti produkujú veľmi kvalitný a čistý zvuk. Slúchadlá možno spárovať s prehrávačmi, telefóny alebo tablety prostredníctvom Bluetooth technológie. Výhodou je podpora Bluetooth 5.0, ktorý umožňuje rýchlejší dátový tok. Vďaka tomu môžete prenášať veľmi kvalitný zvuk prostredníctvom pokročilých audio kodekov AAC a aptX.

Štýlové puzdro a dlhá výdrž

Spoločne so slúchadlami získate krásne hliníkové puzdro, ktoré nielen ochráni slúchadlá v čase ich nepoužívania, ale tiež je dobije. Puzdro je vybavené vlastnou batériou, takže môžete svoje slúchadlá dobíjať aj na cestách bez prístupu k elektrine. Plne nabitá slúchadlá pojmú dostatok energie až pre 10 hodín počúvania. V plne nabitom puzdre sa ukrýva ďalších 20 hodín prevádzky. Samotné puzdro sa nabíja prostredníctvom USB-C kábla, ktorý je súčasťou balenia. Výhodou puzdra je tiež veľmi nízka hmotnosť, ktorá sa zastavila na 54 gramoch. Slúchadlá tak môžete mať stále pri sebe.

Stereo telefonovanie

Ďalšou skvelou funkciou je možnosť telefonovania, kedy sa hlas volaného prenesie do oboch slúchadiel. Samozrejmosťou je aj možnosť využívania jedného slúchadla, aby ste zároveň mohli zostať v kontakte so svojím okolím. Slúchadlo, ktoré nechcete využívať stačí vložiť do puzdra a automaticky sa deaktivuje a všetky ostatné funkcie sa automaticky prevedú na aktívne slúchadlo. Obe slúchadlá sú vybavené vlastným mikrofónom, takže je jedno, ktoré z nich budete využívať. Pomocou slúchadiel je možné priamo ovládať aj hlasové asistenty Siri a Google Asistent.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Štýl nosenia: do uší
Typ headsetu: bežné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Creative
Typ headsetu: bežné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 44 mm
Výška: 28 mm
Hmotnosť: 10 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Konektivita

Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Batérie

Doba nabíjania: 2 hod.

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: 51EF0830AA001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore