Popis produktu

Slúchadlový zosilňovač CREATIVE SB E5 je audiofilný digitálny analógový prevodník Cirrus Logic CS4398 s extra vysokým odstupom signálu od šumu (120 dB) a podporou 24-bitovej hĺbky pri vzorkovacej frekvencii 192 kHz. Samozrejmosťou je tiež dekódovanie súborov MP3 a klasických CD (16 bitov/44 kHz).Pre slúchadlá je pripravený prémiový slúchadlový zosilňovač Texas Instrument TI6120A2, ktorý zaujme čistým zvukom s nepoznateľným skreslením (THD) 0,005%. Dokáže dodávať prúd podľa potreby slúchadiel. Keď je požadovaný veľký výkon, zosilňovač dokáže zareagovať extrémne rýchlo bez zvýšenia šumového prahu a zníži tak odstup signálu od šumu. Priamo na zosilňovači potom nájdete prepínač zisku, ktorý skvele poslúži pre každá slúchadlá.

Navrhnuté pre audiofilov

Slúchadlový zosilňovač Sound Blaster E5 je od základu navrhnutý tak, aby dokázal podať realistický zvuk s minimálnym skreslením a šumom. Je vytvorený s využitím špičkového digitálne-analógového prevodníka (DAC) Cirrus Logic CS4398 s impozantne vysokým odstupom signálu od šumu (120 dB), ktorý podporuje 24-bitovou hĺbku pri vzorkovacej frekvencii 192 kHz.


Hi-Res audio v mobile

Prostredníctvom zosilňovača Sound Blaster E5 môžete prehrávať digitálny zvuk zo svojho zariadenia so systémom iOS alebo Android priamo do slúchadiel. Digitálne zvukové signály sú odosielané zo zariadenia priamo do zosilňovača Sound Blaster E5, ktorý ich dekóduje bez zníženia kvality zvuku. Pri prehrávaní tak získate maximálne verný zvuk.

Bluetooth a NFC

Sound Blaster E5 je vybavený rozhraním Bluetooth 4.1 s technológiou NFC pre jednoduché párovanie jediným dotykom v režime Bluetooth. Kvalitu zvuku pri bezdrôtovom prenose zvyšuje podpora celého radu kodekov pre prehrávanie dátového toku pomocou rozhrania Bluetooth vrátane aptX Low Latency, AAC a SBC.

Prehrávanie zvuku bez problémov

Zosilňovač Sound Blaster E5 podporuje asynchrónny režim, ktorý je nadradený ostatným režimom prenosu dát pomocou rozhrania USB. Aktívne získavanie dát z počítača riadi priamo zosilňovač Sound Blaster E5. Nie sú teda len jednoducho odovzdávaná digitálne-analógovému prevodníka DAC. To digitálne-analógovému prevodníka DAC umožňuje spracovať digitálny signál s optimálnym časovaním a zabezpečiť čo najmenší kolísanie výstupu a čo najvyššiu kvalitu zvuku pri minimálnom skreslení.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Creative SB E5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené