Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Sound Blaster X7 je systém pre zvuk najvyššej kvality z mnohých zdrojov, ktorý ho nielen spracuje, ale rovno aj servíruje v najčistejšej forme do vašich vlastných pasívnych reproduktorov. Zvoliť môžete policové alebo vežové reproduktory s impedanciou 4 alebo 8 ohmov. Správne nastavenie výstupu zvolíte prepínačom, aby s každou zostavou podával optimálny výkon. Digitálno-analógový prevodník s ultra vysokým rozlíšením aj zabudovaný 100W zosilňovač zvuku. Vyrobený pre hráčov aj audiofilov dostal dve uznávané ocenenia 2015 CES Innovations Awards v kategórii "Domáce audio / video komponenty a príslušenstvo" a v kategórii "Počítačový hardvér a komponenty".

24 bitový zvukový procesor

Sound Blaster X7 je vybavený dvojjadrovým procesorom pre spracovanie digitálneho signálu (DSP) SB-Axx1 ™, ktorý ovláda spracovanie hlasu, reštaurovanie zvuku a spracovania značkových efektov a je tiež certifikovaným dekodérom Dolby Digital 5.1. Má špeciálne patentovanou zbernicu EMU32, ktorá dokáže spracovať až 32 zvukových prúdov naraz. Preto si Sound Blaster X7 poradia aj s niekoľkými zvukovými vstupmi a výstupmi.

Kvalitný DAC prevodník

Sound Blaster X7 má digitálne-analógový 127dB prevodník (DAC) Burr-Brown PCM1794, ktorý podporuje reprodukciu plného rozsahu zvuku v kvalite až 24 bitov / 192 kHz pri pripojení k počítaču. V spojení so zabudovaným dekodérom Dolby Digital zažijete so Sound Blaster X7 kinosálový zvuk 5.1, ktorý znie úplne reálne.

Vymeniteľné zosilňovače

Sound Blaster X7 ponúka úžasné možnosti prispôsobenia - môžete si napríklad vymeniť operačné zosilňovače. Operačné zosilňovače zohrávajú kľúčovú úlohu v zosilňovaní jemných analógových signálov a ovplyvňujú celkovú textúru zvuku. Užívatelia niekedy preferujú určité konkrétne tonálne charakteristiky. Ak máte Sound Blaster X7, môžete operačné zosilňovače ľahko vymeniť (predávajú sa zvlášť) a vybrať si tonálne charakteristiky podľa svojho gusta.

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Creative SB X7 (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jan

9. 11. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Moja recenzia je kompetlna za cely set, bedne + tento zosik.<br /> Vykon...priemer, Ovladanie...v podstate jednoduche, neni co pokazit, cena - privysoka, funkcie...priemer, Dizajn - zachranil jednu hviezdicku...<br /> V podstate, bedne hraju krasne cisto....ale...chyba tomu subac, nech si hovori kto chce co chces...<br /> Mam bedne od Geniusu s subacom za 1/3 ceny, su 10 rokov stare (ale v dreve)...a podla mna je z nich ovela lepsi zazitok....sorac za moja. Podla mna receiver v tejto hodnote...je o tiedu vyssi a ma uz equlizer...<br />