Creative SB X7 (čierny)

Cena:
349,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,98 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Sound Blaster X7 je systém pre zvuk najvyššej kvality z mnohých zdrojov, ktorý ho nielen spracuje, ale rovno aj servíruje v najčistejšej forme do vašich vlastných pasívnych reproduktorov. Zvoliť môžete policové alebo vežové reproduktory s impedanciou 4 alebo 8 ohmov. Správne nastavenie výstupu zvolíte prepínačom, aby s každou zostavou podával optimálny výkon. Digitálno-analógový prevodník s ultra vysokým rozlíšením aj zabudovaný 100W zosilňovač zvuku. Vyrobený pre hráčov aj audiofilov dostal dve uznávané ocenenia 2015 CES Innovations Awards v kategórii "Domáce audio / video komponenty a príslušenstvo" a v kategórii "Počítačový hardvér a komponenty".

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 13 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

24 bitový zvukový procesor

Sound Blaster X7 je vybavený dvojjadrovým procesorom pre spracovanie digitálneho signálu (DSP) SB-Axx1 ™, ktorý ovláda spracovanie hlasu, reštaurovanie zvuku a spracovania značkových efektov a je tiež certifikovaným dekodérom Dolby Digital 5.1. Má špeciálne patentovanou zbernicu EMU32, ktorá dokáže spracovať až 32 zvukových prúdov naraz. Preto si Sound Blaster X7 poradia aj s niekoľkými zvukovými vstupmi a výstupmi.

Kvalitný DAC prevodník

Sound Blaster X7 má digitálne-analógový 127dB prevodník (DAC) Burr-Brown PCM1794, ktorý podporuje reprodukciu plného rozsahu zvuku v kvalite až 24 bitov / 192 kHz pri pripojení k počítaču. V spojení so zabudovaným dekodérom Dolby Digital zažijete so Sound Blaster X7 kinosálový zvuk 5.1, ktorý znie úplne reálne.

Vymeniteľné zosilňovače

Sound Blaster X7 ponúka úžasné možnosti prispôsobenia - môžete si napríklad vymeniť operačné zosilňovače. Operačné zosilňovače zohrávajú kľúčovú úlohu v zosilňovaní jemných analógových signálov a ovplyvňujú celkovú textúru zvuku. Užívatelia niekedy preferujú určité konkrétne tonálne charakteristiky. Ak máte Sound Blaster X7, môžete operačné zosilňovače ľahko vymeniť (predávajú sa zvlášť) a vybrať si tonálne charakteristiky podľa svojho gusta.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Creative

Ostatné

Kód produktu: 70SB158000000

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore