Creative Stage Air

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Kompaktný soundbar Creative Stage Air v čiernej farbe predstavuje ideálny reproduktor 2.0 pod počítačový monitor. Je vybavený pasívnou membránou (9x6 cm) a dvomi 2,25“ širokopásmovými meničmi s výkonom 2x 5W, ktoré sa vyznačujú frekvenčným rozsahom 80 Hz až 20 kHz. Na pripojenie poslúži bezdrôtová technológia Bluetooth 4.2, štandardný káblový vstup AUX a USB port určený napríklad pre pripojenie USB kľúča. Reproduktor je napájaný integrovanou batériou s kapacitou 2200 mAh a výdržou až 6 hodín, ktorá sa nabíja pomocou pribaleného microUSB kábla. Na ovládanie je určený ovládací panel na pravej strane zariadenia.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Výkonný 2.1 systém Creative Stage je univerzálnym zvukovým systémom, ktorý je možné pripojiť takmer k čomukoľvek. Soundbar sa skladá z dvoch reproduktorov s výkonom 2x20 W, ktoré produkujú veľmi kvalitný a čistý zvuk, ktorý doplní silné basy zo subwoofera. Subwoofer má výkon 40 W. Navyše má integrovanú batériu s kapacitou 2200 mAh, ktorá umožní až 6 hodín prevádzky. Univerzálnosť systému je zaistená vďaka nespočtu možnosťou jeho pripojenia, možno ho pripojiť prostredníctvom Bluetooth, HDMI (ARC), optického kábla a AUX kábla. Nechýba ani USB vstup pre pripojenie MP3 prehrávačov alebo flash diskov. Maximálny výkon tohto systému je 160 W. Elegantné prevedenie sa bude vynímať ako u vášho počítača, tak i pri televízii vo vašej obývačke. Soundbar je možné pripevniť aj na stenu. V balení sa tiež nachádza diaľkové ovládanie. Farba čierna.

Základné parametre

  • Farba: čierna
  • Počet kanálov: 2,1
  • Výkon reproduktoru: 80 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ideálny pod monitor

Reproduktor Creative Stage Air sa pýši štýlovým čiernym prevedením s nízkym profilom, čo z neho robí ideálneho a univerzálneho spoločníka pre akékoľvek usporiadanie. S rozmermi 410 x 78 x 70 mm je určený primárne k umiestneniu pod plochý monitor, vďaka čomu nezaberie veľa miesta na pracovnom stole. 

Výrazné výšky, silné basy

Zažite jedinečný zvukový zážitok s výraznými výškami a silnými basmi. Zariadenie je vybavené dvomi meničmi, ktoré sa postarajú o silný a čistý zvuk. Vďaka pasívnej membráne si vychutnáte úžasné basy a to i bez subwooferu. Výsledkom je podmanivý zvuk, ktorý oceníte tak pri počúvaní obľúbenej hudby ako aj sledovaní filmov a hraní hier.

Až 6-hodinová výdrž

Pripojte reproduktor bezdrôtovo k zariadeniam pomocou technológie Bluetooth a užívajte si reproduktor kdekoľvek a kedykoľvek. Integrovaná batéria s kapacitou 2200 mAh zabezpečí až 6 hodín prehrávania. Na pripojenie je k dispozícii tiež 3,5mm vstupní konektor AUX, ktorý je zárukou kompatibility s ostatnými analógovými zdrojmi zvuku.

Pripojte a prehrávajte

Soundbar Creative Stage Air navyše funguje aj ako samostatný prehrávač hudby. Disponuje USB portom, ktorý poslúži na pripojenie pamäťového zariadenia. Stačí k nemu pripojiť napríklad USB kľúč a môžete prehrávať obľúbenú hudbu bez potreby pripojiť iné zariadenie na prehrávanie.

Jednoduché ovládanie

Súčasťou zariadenia je aj ovládací panel s rýchlym prístupom nachádzajúci sa na pravom boku. Umožní vám jednoducho váš reproduktor ovládať, zapnúť/vypnúť či regulovať hlasitosť.

Obsah balenia: soundbar Creative Stage Air, micro USB kábel, 3,5 mm kábel, stručná príručka, letáky s informáciami o záruke

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: čierna
Počet kanálov: 2,1
Výkon reproduktoru: 20 W

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 41 cm
Výška: 7 cm
Hĺbka: 7,8 cm
Hmotnosť: 0,91 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balenia

Obsah balenia: soundbar

Ďalšie vlastnosti

Počet kanálov: 2,1

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital
Frekvenčný rozsah (Hz): 80-20000
Výkon reproduktoru: 20 W

Reproduktory

iSubwoofer: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: 51MF8355AA000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore