Creative Super X-Fi Air C

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 129,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Creative Super X-Fi Air C je vynikajúci káblový headset pre univerzálne využitie. Je možné ho využívať pre počúvanie hudby, sledovanie filmov alebo napríklad ako herný headset. Kvalitný zvuk obstarajú 50 mm neodymové meniče, ktoré sú odladené tak, aby ste vždy dostali prvotriedny zvuk. Creative Super X-Fi Air C podporuje funkciu Super X-Fi, ktorá prispôsobí zvuk vášmu jedinečnému vnímaniu zvuku na základe tvarov vašej hlavy a uší. Headset je možné pripojiť prostredníctvom USB k Windows PC a Mac a tiež k herným konzolám PS4 a Nintendo Switch. Podporovaný je až 7.1 kanálový zvuk. Vo výbave sa tiež nachádza odnímateľný ClearComms mikrofón.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %
Popis produktu

Užívajte si kvalitný zvuk

Creative Super X-Fi Air C je skvelý spracovaný USB headset, ktorý vám sprostredkuje vynikajúci a čistý zvuk. Headset je vybavený 50 mm neodymovými meničmi. Tieto meniče sú odladené tak, aby poskytovali kvalitný a čistý zvuk, ktorý vám umožní vychutnať si svoj obľúbený film alebo hudbu. Headset je možné využívať aj pre hranie hier. Do deja budete vtiahnutí aj vďaka podpore 7.1 kanálového zvuku. Pre maximálne pohodlie aj pri dlhodobom užívaní je Creative Super X-Fi Air C vybavený textilnými ušnými nadstavcami, ktoré lepšie odvádzajú teplo. Tieto nástavce sú navyše aj vymeniteľné.

Super X-Fi

Je skvelá funkcia, ktorá umožní prispôsobiť zvuk presne vášmu jedinečnému vnímaniu na základe tvarov vašej hlavy a uší. Pre správnu funkčnosť je potrebné nainštalovať do svého smart zariadení aplikáciu SXFI, kde si vytvoríte účet a naskenujete svoju tvár. Potom vám už bude stačiť pripojiť slúchadlá k počítaču, prihlásiť sa k svojmu účtu a budete si môcť užívať prvotriedneho zvuku, ktorý bude lahodiť vášmu uchu. Vďaka tejto funkcii vám slúchadlá sprostredkujú veľmi kvalitný zvuk z filmu, a aj z hudby tak, ako by ste počúvali svojho obľúbeného umelca naživo.

Mikrofón ClearComms

Creative Super X-Fi Air C je vybavený tiež kvalitným ClearComms mikrofónom. Tento mikrofón vyniká skvelým odladením, ktoré kladie dôraz na zachytenie všetkých detailov vášho hlasu. Vaši spoluhráči alebo priatelia na Skype vás počujú veľmi kvalitne a čisto, takmer tak, ako by ste stáli vedľa nich. Mikrofón je navyše odnímateľný, takže v čase, keď ho nepotrebujete ho jednoducho odpojíte a nebude vám tak nijako prekážať.

Kompatibilný so širokou škálou zariadení

Headset Creative Super X-Fi Air C je určený pre pripojenie prostredníctvom USB. Možno ho pripojiť k počítačom s operačnými systémami MacOS a Windows. Tu si budete môcť vychutnať prvotriedny zvuk filmov, hudby alebo počítačových hier. Headset je tiež možné pripojiť k herným konzolám PS4 a Nintendo Switch. Aj tu sa vám dostane vynikajúceho zvuku, ktorý vás vtiahne do akcie. Jednotlivé slúchadlá majú špeciálny svetelný krúžok, ktorého farbu si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií. Na výber budete mať z viac ako 16 milionov odtieňov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 114 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: bežné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Creative
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: bežné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 175 mm
Výška: 84 mm
Hmotnosť: 318 g

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 114 dB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Dĺžka kábla: 2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ostatné

Kód produktu: 70GH040000000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore