Creative Super X-FI Air

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 10 hod., Typ headsetu: bežné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: 3,5 mm jack Viac info

Popis produktu

Bezdrôtový headset Creative Super X-FI Air zaujme svojím precíznym spracovaním, kvalitným zvukom a skvelými funkciami. O kvalitný zvuk sa tu starajú neodymové meniče s veľkosťou 50 mm, ktoré sú perfektne odladené pre produkciu čistého zvuku. Zvuk je možné ešte vylepšiť pomocou Super X-Fi technológie, ktorá zvuk prispôsobí vášmu vnímaniu naskenováním tvaru tváre a uší. Slúchadlá sa dajú spárovať prostredníctvom Bluetooth s notebookmi, tablety a smartfónmi a zároveň tiež s hernými konzolami Nintendo Switch a PS4. Ďalej je headset vybavený kvalitným NanoBoom mikrofónom. Zaujímavosťou je možnosť dotykového ovládania pomocou gest a tiež integrovaný slot na pamäťovú kartu microSD. Každé slúchadlo má svetelný RGB prstenec, ktorý je možné prispôsobiť.

Creative Super X-FI Air

Bezdrôtový headset Creative Super X-FI Air ohromí svojím vynikajúcim prevedením a moderným dizajnom. Headset je navyše navrhnutý tak, aby aj dlhodobejšie nosenie bolo pohodlné. Je opatrený mäkkými textilnými nadstavcami, ktoré lepšie odvádzajú teplo a nosenie sa tak stane komfortnejšie. Ku komfortnému noseniu prispieva tiež optimálna upínacia sila. Výrobca túto silu dokonale vyvážil a headset vás tak nebude tlačiť a zároveň bude spoľahlivo držať na hlave. O kvalitný zvuk sa postarajú neodymové meniče, ktoré sú odladené tak, aby vytvárali krásny a čistý zvuk.

Super X-Fi

Je skvelá funkcia umožňujúca prispôsobiť zvuk presne vášmu jedinečnému vnímaniu na základe tvarov vašej hlavy a uší. Pre správnu funkčnosť je potrebné nainštalovať do chytrého zariadení aplikáciu SXFI, kde si vytvoríte účet a naskenujete svoju tvár. Potom vám už bude stačiť pripojiť slúchadlá k počítaču, prihlásiť sa k svojmu účtu a budete si môcť užívať prvotriedneho zvuku, ktorý bude lahodiť vášmu uchu. Vďaka tejto funkcii vám slúchadlá sprostredkujú veľmi kvalitný zvuk z filmu, a aj z hudby tak, ako by ste počúvali svojho obľúbeného umelca naživo.

Užite si telefonovanie

Creative Super X-FI Air dostal do výbavy tiež kvalitný NanoBoom mikrofón, ktorý je perfektne odladený pre pohodlné telefonovanie. Mikrofón je navyše veľmi malý, takže nijako neprekáža počas používania. Headset je možné využiť aj počas herných multiplayerových bitiek. Mikrofón poskytne vaším spoločníkom váš hlas vo vysokej kvalite, ktorá je určite poteší. Headset je možné pripojiť k telefónu alebo k počítaču prostredníctvom 3,5 mm jacku. Nabíjanie prebieha prostredníctvom USB-C kábla. Maximálna výdrž dosahuje 10 hodín využívania.

Dotykové ovládanie

Zaujímavým prvkom je dotykové ovládanie. Pomocou gest budete môcť prepínať skladby, zvyšovať alebo znižovať hlasitosť a tiež zastavovať a spúšťať prehrávanie. Headset je ďalej vybavený slotom na microSD kartu, ktorá vám umožní využívať headset samostatne bez ďalšieho zariadenia pre prehrávanie vašej obľúbenej hudby. Ďalším štýlovým prvkom sú dva svetelné RGB kruhy, na každej strane jeden. Osvetlenie si tak budete môcť nastaviť podľa svojich preferencií. Na výber budete mať z viac ako 16 miliónov farieb.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 10 hod.
Typ headsetu bežné
Bezdrôtové Áno
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Creative Super X-FI Air

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené