Crosley Bermuda červený


Bluetooth: Nie, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, Predzosilňovač: Nie,

Farba


Cena 249,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Gramofón Crosley Bermuda v červenom prevedení je zasadený v drevenej konštrukcii na nohách, ktoré je možné odmontovať. Umožňuje prehrávanie všetkých bežných platní bez nutnosti pripájania ďalších zariadení alebo zložitej inštalácie. Prehráva v rýchlostiach 33 1/3 a 45 rpm. V zariadení je vstavaný mono reproduktor. Medzi jediné moderné funkcie patrí výstup pre slúchadlá a AUX vstup pre rôzne audio zariadenia. Mimo toho je Bermuda autentický zážitok z počúvania hudby ako v dávnych časoch.

Retro je späť

Crosley Bermuda je štýlový gramofón, ktorý sa stane okrasou každého interiéru. Vo Vašej domácnosti bude pôsbiť ako elegantný kus nábytku, ako tomu bolo zvykom v 50. a 60. rokoch v Anglicku, keď gramofóny na nohách nesmeli chýbať v každej domácnosti. Nohy je možné odmontovať. Vyrobený je z kvalitného dreva a autentických materiálov. Nepotrebuje navyše žiadnu inštaláciu pred prvým použitím - všetko je vopred nastavené a stačí ho len zapnúť. Vďaka tomu je vhodný najmä pre nenáročných používateľov, ktorí si chcú pripomenúť atmosféru prehrávania analógového zvuku.

 

Crosley Bermuda 4

Klasika ako ju poznáme

Model Executive podporuje prehrávanie v rýchlostiach 33 1/3 a 45 otáčok za minútu. V balení sa nachádza aj plastová redukcia pre 7" singlové platne. Ovládanie ramena je plne manuálne, presne tak, ako pred viac než 50 rokmi. Vpredu je vstavný mono reproduktor, takže vďaka zabudovanému zosilňovaču je možné počúvať hudbu priamo z gramofónu. Výrobca však myslel aj na funkcie, ktoré sú až dnes štandardom. Moderným ho robí možnosť pripojiť slúchadlá. Rovnako prekvapí aj AUX vstup pre pripojenie mobilných zariadení. Ak teda nevlastníte nejaký album na platni, môžete si ho prehrať napr. cez mobilný telefón. Vďaka tomu je Crosley Bermuda príjemným a jednoduchým gramofónom, ktorý sa snaží o autentický retro zážitok z počúvania, pričom rozhodne nezaspal dobu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Crosley Bermuda červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené