Crosley Cruiser Deluxe tyrkysový

Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,


Cena 99,90 €

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosný kufríkový gramofón CROSLEY Cruiser Deluxe v tyrkysovej farbe v kufríku s dreveným rámom. Tento model je vybavený technológiou Bluetooth a Pitch control. Disponuje funkciou Auto Stop, prepínačom rýchlostí 33 1/3, 45 a 78 RPM, je poháňaný remeňovým pohonom. Gramofón disponuje zabudovanými reproduktormi, 3,5 mm vstupom pre slúchatka a RCA audio výstupom pre pripojenie k reproduktorom. Prehráva nielen platne, ale aj hudbu z mobilného telefónu prostredníctvom AUX. Napájanie prístroja je pomocou dodaného sieťového adaptéra.

Dizajn

Prenosný kufríkový gramofón CROSLEY Cruiser Deluxe zaujme svojim elegantným dizajnom a možnosťami prehrávania. Bude perfektnou voľbou alebo originálnym darčekom pre všetkých milovníkov LP. Tento model je vybavený technológiou Bluetooth a Pitch control, ktorá umožnuje upraviť rýchlosť prehrávania. Prehrávanie vašich obľúbených skladieb bude doslova nezabudnuteľné.

Vlastnosti

Disponuje funkciou Auto Stop, prepínačom rýchlostí 33 1/3, 45 a 78 RPM a je poháňaný remeňovým pohonom. Gramofón obsahuje zabudované reproduktory, 3,5 mm vstup pre slúchatka a RCA audio výstup. Môžete si tak jednoducho pripojiť gramofón ku svojim reproduktorom. Prenosný kufríkový gramofón vás prekvapí možnosťou prehrávania nielen platní, ale  aj hudby z mobilného telefónu do zabudovaných reproduktorov prostredníctvom AUX IN výstupu. Napájanie prístroja je  pomocou dodaného sieťového adaptéra.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Nie
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Crosley Cruiser Deluxe tyrkysový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené