Crosley Executive tvídovo-čierny

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Nie, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,


Cena 139,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosný gramofón Crosley Executive je zasadený v drevenej kufríkovej konštrukcii a potiahnutý koženkou. Umožňuje prehrávanie všetkých bežných platní bez nutnosti pripájania ďalších zariadení alebo zložitej inštalácie. Prehráva v rýchlostiach 33 1/3, 45 a 78 rpm. V zariadení sú vstavané stereo reproduktory, no možné je aj pripojenie externých prostredníctvom CINCH konektorov. Nachádza sa tu aj USB výstup pre pripojenie k počítaču a následné digitalizovanie platní do MP3 či WAV formátov, či AUX vstup pre pripojenie mobilného telefónu a prehrávanie z neho. Farba: tvídovo-čierna.

Retro je späť

Crosley Executive je štýlový gramofón, ktorý sa stane okrasou každého interiéru. Zariadenie je vstavané v kufríkovej konštrukcii, ktorá nie náhodou pripomína anglické ľudové prehrávače zo 60. rokov. Je teda ľahké ho zobrať do rúk a preniesť na iné miesto, čomu zodpovedajú aj malé rozmery a nízka hmotnosť. Vyrobený je z kvalitného dreva, ktoré je potiahnuté koženkou. Nepotrebuje navyše žiadnu inštaláciu pred prvým použitím - všetko je vopred nastavené a stačí ho len zapnúť. Vďaka tomu je vhodný najmä pre nenáročných používateľov, ktorí si chcú pripomenúť atmosféru prehrávania analógového zvuku.
 

Klasika ako ju poznáme

Model Executive podporuje prehrávanie v rýchlostiach 33 1/3, 45 a 78 otáčok za minútu. V balení sa nachádza aj plastová redukcia pre 7" singlové platne. Ovládanie ramena je manuálne, k dispozícii je však páčka pre plynulé položenie na povrch platne. Gramofón vie, kde sa rameno nachádza, a keď dosiahne koniec jednej strany platne, automaticky vypne otáčanie taniera, aby zabránil poškodeniu poslednej drážky - tzv. funkcia Autostop. Na bokoch kufríka sú vstavané stereo reproduktory, takže vďaka zabudovanému zosilňovaču je možné počúvať hudbu priamo z gramofónu. Možné je tiež pripojiť externé reproduktory cez CINCH konektory, alebo slúchadlá cez 3,5mm výstup.

 

Niečo navyše

Na zadnej strane je netradične aj výstup USB pre spojenie s počítačom, vďaka ktorému môžete jednoducho digitalizovať svoje platne. Vďaka tomu Vaša zbierka zostane archivovaná a môžete si digitálne záznamy prehrávať aj napr. v aute. V balení sa nachádza program Audacity a patričný kábel, takže digitalizácia je jednoduchá a precízna. Rovnako prekvapí aj AUX vstup pre pripojenie mobilných zariadení. Ak teda nevlastníte nejaký album na platni, môžete si ho prehrať napr. cez mobilný telefón. Vďaka tomu je Crosley Executive príjemným a jednoduchým gramofónom, ktorý si určite zamilujete a nezanevriete naň.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Crosley Executive tvídovo-čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené